איך למצוא מורה פרטי לסקסופון עם המלצות?

אם תמיד חלמתם לנגן על סקסופון, זה הזמן לחפש מורה פרטי. אם לאחרונה נחשפתם לקסם של מוזיקת הג'אז ואתם מרגישים שאתם רוצים ללמוד לנגן, כעת תבינו איך למצוא מורה פרטי לסקסופון שיפתח בפניכם את הדלת לכלי המיוחד ולצליליו שנוגעים במקום מאוד מיוחד, בתוכנו פנימה. 

צללו לתוך אתרים של מורים 

לא כל מורה פרטי לסקסופון מתחזק אתר אינטרנט פעיל, אבל יש כאלה שכן. מאוד קל להתחיל עם חיפוש אתרים של מורים. קראו איך המורים מתארים את עצמם ובדקו האם משולבים באתר גם המלצות. 

בדקו ברשת החברתית 

מעיון ראשוני באתרים שונים, כדאי לעבור גם לרשת החברתית. מורים לסקסופון עשויים להחזיק דפים פעילים שבהם תוכלו לבדוק מה הם כותבים ומה כותבים אליהם או עליהם, בפוסטים השונים. תוכלו לחפש ברשת החברתית מידע על מורים מומלצים, גם בקבוצות של הרכבים מוסיקליים או של תלמידים שלומדים סקסופון או ג'אז בכלל. 

המלצות מצולמות שמדברות בעד עצמן 

אם אתם רוצים לגלות את ההמלצה הכי אינטואיטיבית עבור מורה פרטי לסקסופון, חפשו המלצות מצולמות. למעשה, התרשמו גם מקטעי נגינה או טיפים, שנגן ג'אז שפועל גם כמורה מפיץ ברשת. צפו בקטעי נגינה, הופעות חיות ודגשים שונים שאפשר למצוא באתרים, ביו טיוב, בפייסבוק וכדומה. 

אחרי שמצאתם מורה אחד או יותר שנשמע לכם טוב ומרגיש נכון, תוכלו לחפש אודותיו מידע נוסף. כמובן, מורה שהוא נגן פעיל בלהקה או הרכב ג'אז לאירועים שמאמין בעצמו ישמח, אם תרצו, לקשר ביניכם לבין תלמידים בעבר או בהווה. תוכלו לשוחח איתם ולהבין מה הופך את המורה למיוחד, מהם החוזקות שלו, במה וכיצד הוא מקדם את תלמידיו. שאלו על תדירות השיעורים המומלצת, על הגישה הלימודית וכך תמצאו את המורה הנכון לכם.