קורס עיצוב בגדי ים – עצבו לעצמכם בגדי ים

אם שמתן לב, כיום ידועניות רבות מעצבות ליין בגדי ים משלהן בשלל גזרות, דוגמאות וסגנונות. מכיוון שאנו נוהגים לבלות בקיץ לא מעט שעות בים או בבריכה, נרצה שבגד הים ישב עלינו בול ויחמיא לגזרת הגוף שלנו. באמצעות קורס עיצוב בגדי ים, תוכלו לעצב לעצמכן בגד ים על פי טעמכן האישי.

כמה בגדי ים יש לכן?

מרבית הנשים הלובשות בגדי ים, יש להן כמה דגמים בארון הבגדים. אולם נשים מסוימות ירצו לעצב בגד ים בעצמן, על פי טעמן, אחד כזה שלא תראו בחוף על אף אחת. יתכן שנשים אחרות ייגשו אליכן וישאלו היכן רכשתן בגד ים כה ייחודי. בסופו של דבר כל אישה תעדיף קודם כל בגד ים שיתאים לה, ביקיני או שלם.

מה תלמדו במהלך קורס לעיצוב בגד ים לבד?

קודם כל עליכן יהיה לבחור קורס מומלץ המתקיים בבית ספר ששמו יצא למרחוק עם המורים המקצועיים ביותר. זהו קורס בו נלמדות טכניקות רבות לעיצוב בגד ים, גזרות, בדים שונים, והנה ההזדמנות שלכן לתפור בגד ים שלא היה מבייש אף מעצבת.

תכנים נוספים שתלמדו בקורס

כל המתלמדות ילמדו לעבוד באמצעות מכונת תפירה, לעצב את בגד הים במדויק כך שיתאים לאישה הלובשת לאותו, כמו כן ניתן להכיר סוגים רבים של חזיות ותחתונים. זאת ועוד, לומדים גם לעצב בגד ים שלם ולהכיר בדים.

לסיכום, קורס עיצוב בגדי ים מתאים לנשים שעיצוב בגדים מרתק אותן, הן מתעניינות באופנה עדכנית, בטקסטורות של בדים, עיצוב וסוגי בדים. בנוסף, מן הסתם התלמידות מעוניינות לדעת לתפור בעצמן בגדי ים, ומי יודע, אולי יהיה לכן ליין משלכן? רק תאמינו בעצמכן!

> קראו גם על קורס טקסטיל באתר פרופשנס!