5 טיפים לגבי תכנון טיול לטנזניה

אחד היהלומים המובחרים של אפריקה כולה היא טנזניה. אחד היעדים הפופולריים ביותר על ידי תיירים בכלל וישראלים בפרט בעשור האחרון. לאחר היכרות מעט יותר מעמיקה עם טנזניה תבינו למעשה שיש בה פשוט הכול מהכול. אם אתם מחפשים יעד מיוחד באפריקה שפשוט חבל לפספס זה היעד המתאים ביותר עבורכם. איך אנחנו יודעים? כי הוא מתאים כמעט לכולם! אם אתם אוהבי טראקים וסיורים רגליים בטבע תוכלו ליהנות מאינספור פארקים גדולים ומרהיבים, אם אתם אוהבי טיפוס תוכלו ליהנות מטיפוס על ההר העצמאי הגבוה בעולם – הקילימג'ארו! אם אתם מחפשים בעלי חיים תוכלו ליהנות מאינספור זנים של בעלי חיים מיוחדים ופארקים עצומים ועוצרי נשימה שאפילו יום שלם לא יספיק כדי לראות בהם הכול.

הנה כמה טיפים חשובים לגבי תכנון טיול לטנזניה.

#1 – הגיעו למספיק זמן:

יש לפחות 8-10 יעדים שאתם רוצים לראות בטנזניה וחלק מאותם יעדים דורשים יומיים, שלושה ולעתים אף יותר. אנו ממליצים לתכנן מראש את הימים והעדים שאתם רוצים להגיע ובהתאם לסוג הטיול שלכם והיעדים בו לכוון ל14-21 ימים במקום.

#2 – אל תוותרו גם על הפארקים בדרום:

בשל העובדה שמרבית המבקרים הולכים לפארקים של צפון טנזניה הרי שמיעוט המבקרים בפארקים בדרום מאפשר לבעלי חיים ליהנות מאורח חיים טבעי ונעים יותר מה שהופך את הביקור שם לאפילו מיוחד יותר וגם נוח יותר אם לומר את האמת.

#3 – הכינו ציוד מתאים לסוג הטיול:

תכננו מראש את היעדים שלכם בטיול וסוג הטיול שאתם רוצים. עשיית טראקים ארוכים, ביקור במדבריות או ביערות של טנזניה או אפילו טיפוס בהרי הקילימאג'רו עשויים לדרוש מכם ציוד שונה והכנות שונות לטיול. אי אפשר לקחת אתכם את הכול אז ודאו כיצד אתם מכינים מספיק ציוד בהתאם לצרכים שלכם.

#4 – בטן גב בזנזיבר:

לאחר כמה ימים של אדרנלין וסיורים ארוכים כדאי לשלב מעט בטן גב באי החלומי של זנזיבר.

#5 – הפארק הלאומי של סרנגטי:

אחד הפארקים המופלאים והגדולים בכל אפריקה הוא הפארק של סרנגטי. מומלץ בחום לבקר במקום וליהנות מאינספור סוגים של בעלי חיים מיוחדים במקום.

רוצים לדעת עוד אודות תכנון טיול לטנזניה? לחצו על הקישור >>> https://www.redpineapple-trips.co.il/