כמה חומרי איטום מובילים לגג

בין אם מדובר בבניין משותף ויש התארגנות של השכנים לאטום את הגג מפני בעיות חוזרות ונשנות או כחלק משיפוץ יותר מאסיבי ובין אם מדובר בבית פרטי שלכם, אתם רוצים לוודא שאתם הולכים על החומר הטוב ביותר שייתן לכם שקט לכמה שיותר זמן.

כיום, אפשר למצוא עשרות רבות של חומרי איטום לגג, וכל חומר החברה מכריזה עליו כחומר החזק ביותר, הגמיש ביותר וזה שעמיד לאורך זמן. אולם כמובן שבמציאות בעלי מקצוע שעובדים בתחום יודעים, שהחומרים העמידים באמת הם ספורים ולרוב הם גם יותר יקרים.

חומרי איטום מעולים לגג:

כשבוחרים חומר איטום חשוב לזכרו שזה תלוי לא רק באיכות של החומר, אלא בעיקר בכיס שלכם. לפעמים הגג יכול להיות ממש ענק, מה שהופך את כל הפרויקט ליקר ביותר ולכן, אולי, תתפשרו על חומר זול יותר.

חומר האיטום הטוב ביותר לדעת רבים הוא יריעות ביטומניות. מדובר למעשה על שיטת איטום שבה פורסים את הרצועות לאורך הגג ומדביקים את החריצים שבין יריעה ליריעה. זהו חומר שנחשב עמיד ואטום בצורה יוצאת דופן והוא מוכר כאיכותי בעיקר בגלל יכולת ההישרדות שלו לאורך זמן בכל תנאי מזג האוויר.

חומר נוסף שמוכר כחומר מעולה הוא הזפת. זוהי הדרך הישנה והמוכרת לאטום גגות. כאשר הזפת מתקשה יש לו מרקם צמיגי והוא באמת כזה, כמו גומי אטום. אולם במשך הזמן הוא עלול לצבור חריצים ולבסוף להיסדק ולהיקרע. עדיין, ניתן לומר שאם אתם פועלים בתקציב נמוך אז זפת זהו פתרון לא רע ששווה את הכסף שאתם משלמים.

> קראו עוד על חומרי איטום באתר א. משי!