קורקינט לילדים קטנים – הנאה משולבת למידה

קורקינט הוא אחד מהצעצועים שהומצא עבור בוגרים, אך עם השנים הוא ירד בדרגה והפך לפופולארי מאוד אצל ילדים צעירים. הקורקינט הינו מוצר המורכב מבסיס צר בעל שני גלגלים המיועד לעמידה אשר ממנו יוצא כידון כמו של אופניים. 

הרכיבה על קורקינט דורשת מיומנות של שיווי משקל, מה שהופך אותו ללא מתאים עבור ילדים צעירים שיכולות האיזון שלהם עדיין לא מפותחים מספיק. עם זאת, כאשר ילדים צעירים נתקלים בקורקינט, סביר להניח כי הם ירצו להתנסות ברכיבה עליו וידרשו מהוריהם שירכשו אחד כזה גם עבורם.

קורקינט לילדים קטנים – האומנם?

כאמור, קורקינט נחשב אומנם לצעצוע שמיועד לילדי בוגרים שיכולים לשמור על שיווי משקל בעת הרכיבה מכיוון שהקורקינט – בצורתו המקורית – הינו בעל שני גלגלים בלבד. אך בשל ההכרה בחשיבות של פיתוח מיומנויות איזון גם אצל ילדים צעירים, המציאו את הקורקינטים לילדים קטנים. קורקינט לילדים קטנים בעל מבנה דומה לקורקינטים הרגילים, אך בניגוד לשני הגלגלים שקיימים בקורקינט הרגיל, הרי שישנם שלושה גלגלים בקורקינט לצעירים. שלושת הגלגלים מאפשרים לילדים הצעירים לרכב על הקורקינט בבטחה ומבלי שיצטרכו לשמור על שיווי משקל.

מה חשוב לדעת בעת רכישת קורקינט?

קורקינט אומנם נחשב ל'כלי רכב' זול יחסית, אך עדיין חשוב לקחת בחשבון מספר דברים בעת רכישתו. קודם כל, יש לבדוק התאמה לגיל הילד; האם הקורקינט נרכש עבור ילד שעומד להתנסות במוצר בפעם הראשונה וצריך אמצעי תמיכה, או שמדובר במתנה לילד גדול יותר שיכולת שיווי המשקל שלו כבר מפותחת מספיק. כמו כן, יש להקפיד על רכישת מוצר מחברה יצרנית מוכרת ואמינה כמו https://smartrike.co.il/ אשר מוצריה ידועים כאיכותיים וחזקים והיא אף נותנת אחריות למקרה של תקלות או נזקים שמתרחשים במוצרים.