בישום בתי מלון – בגדר חובה!

ריח הוא דבר קדמוני וחייתי, והוא מעורר אצל בני אדם תגובה רגשית עוצמתית.

זה לא אמור להפתיע אותנו יותר מדי, הרבה בסופו של דבר גם בני אדם הם חיות שמגיבות לגירויים שאליהם הם נחשפים באמצעות החושים השונים שלהם.

כך שבין אם אתם אוהבים את זה ובין אם לא, אי אפשר להכחיש את העובדה שריחות מסוגים שונים משפיעים על בני אדם בדרכים שונות – עד כדי כך שהם יכולים להשפיע אף על מצבם הרגשי, הבריאותי והנפשי!

לכן עסקים רבים משתמשים בהפצת ריח, ובמיוחד בתי מלון – עסקים שמקפידים מאוד לשמור על אווירה איכותית ויוקרתית בתחומי העסק שלהם.

במסגרת המאמר שלפניכם, אנחנו נספר לכם למה כל בית מלון פשוט לא יכול לוותר על הכלי החשוב של בישום בתי מלון.

 

בישום בתי מלון – למה זה חשוב כל כך ואיך זה עובד?

  • ריח יוצר נאמנות – בעולם של ימינו, כאשר בכל תחום מסחרי יש אינספור של עסקים אשר מתחרים ביניהם, יש חשיבות מכרעת לייחוד ובידול. כאשר יש לכם מותג שהוא ייחודי, ושהייחוד שלו מקבל מימד נוסף באמצעות חוש הריח, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם תגבירו את הנאמנות של הלקוחות שלכם, ככה שהם יחפשו את אותה תחושה מוכרת בכל פעם שהם ירצו לצאת לחופשה ויבחרו בבית המלון שלכם פעם נוספת.
  • ריח משפיע על תפיסת הלקוחות שלכם – ריחות מעבירים מסר בצורה לא מודעת. כאשר אתם דואגים לבשם את החללים השונים של בית המלון בניחוחות אשר מתקשרים לאיכות וליוקרה, אתם מטביעים בתודעה של הלקוחות שלכם מסרים של איכות ויוקרה אשר בסופו של דבר יתקשרו למלון שלכם ולחוויה של הלקוחות שלכם. בדרך זו אתם משפרים את המודעות למותג שלכם.