אז איפה ישנים היום בצפון

אתם מרגישים רומנטיים ורוצים זמן איכות בשניים. היום, מחר או בעוד שבוע, את, אתה, מגיעים לצפון בשביל לטייל או בשביל לנוח, בשביל ליהנות מהנוף או פשוט בשביל לשנות את האווירה ביום יום. לא בטוח שמה שאתם מחפשים זה בית מלון לנופש ארוך, עם מחירים מפוצצים. אם אתם שואלים את עצמכם איפה אפשר לישון היום בצפון, הכירו את האפשרות הבאה: השכרת חדרים לפי שעה בצפון (צפו במבחר בלינק https://www.rooms24.co.il/he/category/39). יותר קרוב ממה שחשבתם, לא פחות מפנק ממיטב הצימרים שבהם נהוג להתארח מינימום לילות, גם אם רוצים פחות. 

מה זאת אומרת חדרים לפי שעה בצפון

אם זו הפעם הראשונה שאת או אתה מחפשים את הפינה השקטה בשבילכם, פינוק ששובר את השגרה בשניים, תבינו את הקונספט של חדרים לפי שעה בצפון. אולי זה מובן לכם, אולי לא בדיוק, אז זה עובד פשוט כך, אתם בוחרים לכמה זמן מתחשק לכם להתארח. בגמישות המקסימלית, בלי תנאים מוקדמים, בלי אותיות קטנות. אפשר להתארח לשעה, אפשר להתארח לשעתיים, אפשר להישאר לכל הלילה. מה שמתחשק, מה שעושה לכם טוב. בחלק מהצימרים או חדרי האירוח המיוחדים אפשר להגיע ממש מתי שרוצים. ללא שעה מוגדרת מראש להגעה או לעזיבה. אפשר להגיע בשעות הבוקר והיום, אפשר להגיע בשעות הערב או הלילה. 

מגוון אפשרויות, רק לבחור 

לזוגות אוהבים, לזוגות טריים, לזוגות וותיקים או למשפחות שרוצות זמן איכות יחד, מגוון רחב של חדרים לפי שעה באתר Rooms24, בסגנון של מלונית, בסגנון של צימר כפרי, בכל אופי שרוצים. לא תצטרכו לחשב חישובים או לתכנן מסלולים. כמעט בכל אזור שאליו אתם מזדמנים בצפון, תמצאו בסביבה את חדרי האירוח הנאים, שפועלים בקונספט הזה, בדיסקרטיות מלאה ואירוח מפנק במיוחד.