צימרים צפון – הדרך של הישראלים לנפוש

מי שגר בניו יורק ורוצה לצאת לחופש יוכל לנסוע לחופשה בהמפטונס. וכמו שלאיטלקים שגרים ברומא יש את נאפולי וונציה, כמו שלצרפתים יש את פרובנס וליוונים את האיים: לנו הישראלים, יש את אזור הצפון הירוק והמרגיע שבו אנו נופשים כמעט בכול שנה. 

חופשות חורף או קיץ, חופשת משפחות או זוגות: את כולם בוחרים מרבית הישראלים לבלות בצפון ישראל בעיקר כשמחפשים את הרוגע, את הטבע ואת החוויות המלהיבות שהצפון מציע. 

רמת הגולן שלנו הגליל העליון והתחתון, הר חרמון, אזור הכנרת הקיבוצים והנחלים – כולם מציעים לישראלים מגוון רחב של חוויות. צפון ישראל מכיל בין היתר מגוון רחב של צימרים איכותיים אשר נמצאים בכול מקום – צימרים בקרבת אגמון החולה למשל. אחד המקומות המבוקשים לאירוח כפרי הוא חד נס – מושב שקט ופסטורלי השוכן ליד הכנרת. בין היתר נמצא צימרים ברמת הגולן ובשאר אזורים מופלאים!

איך בוחרים צימרים בצפון?

כשאתם בוחרים צימר כזה או אחר, שימו לב למספר דגשים:

וודאו כי הצימר איכותי וכי יש חוות דעת חיוביות על האירוח ועל המקום עצמו. באתרים לבחירת מקומות לינה תוכלו למצוא חוות דעת אמיתיות ודירוגים של צימרים בצפון

בצעו השוואת מחירים בין מגוון מקומות אירוח. החליטו מהו התקציב שלכם ובצעו את ההשוואה באמצעות אתרים לחיפוש מקומות לינה תוך הגבלת הסכום וסינון בין מקומות אירוח על פי התקציב שלכם. 

לבסוף יש לשים לב למיקום הצימר ולוודא כי הוא מתאים לתוכנית שלכם לחופשה האמורה. חשוב למצוא מקום שמצד אחד מבודד ומצד שני קרוב למסלולי טיולים, אל הכנרת, אל אטרקציות בצפון ולשאר מקומות בילוי וטיולים. באמצעות בחירת אתר מתאים – תוכלו לנפוש בכיף באזור הצפון.