קייטרינג חלבי כשר – לא רק לשומרי הכשרות

קייטרינג חלבי הוא תחום נדרש ביותר בעת הזמנת מאכלים ייחודיים לאירועים קטנים או גדולים. רבים מבעלי האירועים הפרטיים או העסקיים מתלבטים רבות אם לקיים אירוע שהוא על טהרת המטעמים הבשריים או החלביים.

קייטרינג חלבי 

בשנים האחרונות קיימת מגמה משמעותית ביותר של מעבר לקייטרינג חלבי כמו כאן ולא דווקא מסיבות כשרות אלא לנוכח העובדה שהיצע המאכלים אשר מוצע לאורחים הוא מאד מגוון ולכן אורחים רבים נהנים מאד מאירועים אשר מוגשים בהם אפשרויות יוצאי דופן וטעימות ביותר.

אורחים מגיעים לאירועים רבים ובחלק מהם הם רואים מבחר דומה של פריטי מזון. לכן, כאשר הם מגיעים לחגיגה או כנס אשר מוצעים בהם פריטים ייחודיים, הם טועמים מהאופציות השונות ונהנים מהשפע של המאכלים האסתטיים. 

מוזמנים בכל אירוע רואים את המגשים הצבעוניים ואוכלים בשלב ראשון בעיניים, רק בשלב השני הם מביטים בכל האפשרויות ובוחרים את המאכלים אשר אותם יטעמו. ברוב המקרים המגוון הרחב והייחודי, סוחף רבים מהם לטעום מכל המאכלים ולעיתים גם לחזור לדוכן מסוים שוב כדי לאכול מנה נוספת מפריט בעל טעם מיוחד שערב להם לחיך.

היתרונות הרבים של קייטרינג חלבי 

באופציה של קייטרינג חלבי כשר, מגוון המוצרים העומדים לרשותו של כל שף וטבח הוא עצום. אין סוף אפשרויות של תבשילים הכוללים ירקות כמו אנטיפסטי וירקות מבושלים. 

ירקות טריים החתוכים באופן יפהפה ומונחים זה לצד זה על מגשים גדולים תוך שילוב כל הירקות וכל הצבעים, דבר היוצר קשת צבעונית ומרשימה ובנוסף לכך, סלטים ישראליים בשילובים יוצאי דופן של ירקות טריים בטעמים ניגודיים, המתובלים בעשבי תיבול ריחניים וברטבים מדהימים אשר בנו יחד סלט במרקם ייחודי ובטעמים עולמיים.

שימוש בכל סוגי הגבינות, הן כנתחים אשר מונחים על מגשים לחיתוך עצמי והן בתוך מאפים חמים כמו סמבוסק, בורקס, מאפים מיוחדים מבצק עלים, בצק פילו ובצקים אחרים בשלל טעמים מפתיעים.

בקייטרינג חלבי נעשה גם שימוש במבחר דגים כמו סלמון או דגים מעושנים אשר מוסיפים נופך מיוחד לכל המגשים כיוון שהם אהובים על רבים מהאורחים.

> קראו גם: יתרונות של מגשי אירוח לעומת קייטרינג מסורתי