מה עושים בעת תדלוק שגוי?

לכולנו יצא לשמוע בעבר על מישהו שביצע תדלוק שגוי ושם סולר במקום דלק או להפך. עם זאת, האם זה גרם לנו לעצור ולחשוב מה באמת עושים במצב כזה ומה קורה לרכב? כדאי שתדעו: אם ביצעתם דלוק שגוי אתם חייבים לעצור בצד, ולמען האמת, כמעט תמיד הרכב עצמו פשוט יעצור. מדובר על תקלה חמורה שעלולה לפגוע קשות ברכב, אך מצד שני, אם פשוט תפנו להזמנת שירות של שאיבת דלק, הכול יסתיים במהירות ובלי פגיעות חמורות יותר. 

האם זה אומר שכל יום העבודה שלכם הלך?

חשבתם לרגע שבגללה התדלוק השגוי ובגלל שאתם צריכים לבצע שאיבת דלק זה אומר שעליכם להזמין עכשיו גרר? ועליכם להשלים עם כך שכל יום העבודה שלכם נהרס? האמת היא, שהיום אפשר כבר אחרת. כתוצאה מכך שתדלוק שגוי זה משהו שלעיתים פשוט קורה לאנשים, אנחנו רואים שיש גם שירותי דרך שיכולים לעזור. משמעות הדברים היא שבמקום לגרור את הרכב למוסך, לשלם הון עתק על העניין הזה וגם להתרגז כי כל הפגישות שלכם בוטלו, תוכלו להזמין שירות דרך. מהר מאוד המומחים יגיעו לכל מקום שבו אתם נמצאים, ישאבו את הדלק השגוי וכך תוכלו לתדלק מחדש. 

ממי כדאי להזמין את השירות הזה? 

כמובן שיש היום לא מעט מומחים שיוכלו להגיע ולתת לכם את שירותי הדרך שבהם אתם מעוניינים. עם זאת, חלק מהחברות אומנם מבטיחות לבצע עבודה טובה ומהירה, אך בפועל הן גורמות ללקוח לחכות שעות ארוכות. לכן יש מקום לבדוק במי אתם בוחרים ולאיזה אנשי מקצוע אתם מתקשרים, כי למה שתתפשרו על שירותי דרך שלא יהיו מספיק טובים ויעילים? אפשר למזער את התקלה כתוצאה מהתדלוק השגוי וכל מה שצריך לשם כך זה אנשי מקצוע שיוכלו לשאוב את הדלק מהרכב במהירות. ראו לדוגמה מוסך נייד עמיפיקס!