אמן חושים בזום – יש דבר כזה?

רבים שואלים את עצמם מהו אמן חושים, והאם אמן מסוג זה יכול לתקשר באמצעות תוכנת ה- זום או שמא מדובר על טריק שיווקי מיתוגי. התשובה היא שאכן יש סוג כזה של אמן ובשנה הלא פשוטה בה כל העולם הסתגר מפני מגפת הקורונה, אמני החושים החלו לפעול ובכישרון רב גם באמצעות הזום.

מהו אמן חושים?

אמן חושים הוא קוסם של החושים. בניגוד למופע קוסמות בו הקוסם משתמש באביזרים שונים בהופעתו, בהופעה של אמן חושים, הכלי המרכזי של האמן הינו כוח המחשבה שלו. כינויים נוספים אשר מאפיינים אמני חושים הם אמני הטלפתיה, מנטליסט, אשף טלקינזיס, אדם עם כישרון על חושי, קוסם על חושי ועוד.

אמן חושים בזום – על מה מדובר?

אחד מהיישומים המוכרים ביותר בתקופת הקורונה הוא הזום. כאן מדובר על תוכנה באמצעותה ניתן לקיים שיחות וידאו ועידה. תוכנה זו ישימה הן במחשבים והן במובייל והיא ידועה כאחת התוכניות הפופולאריות ביותר בתקופת הקורונה וזאת משום הריחוק החברתי המחייב.

בתקופת הקורונה ניתן היה לראות שאנשי מקצוע רבים החליטו להמשיך ולהתפרנס וזאת באמצעות שימוש בזום כתוכנה המקשרת בינם לבין הקהל. מוסדות החינוך ומקומות עבודה רבים אף הם החליטו להשתמש בזום למטרת לימודים, ישיבות והדרכה. כך גם לגבי אמן חושים בזום.

הופעה בזום – אמנות החושים

אחת הדרכים היעילות והנפלאות ביותר להגיע לכמות גדולה של אנשים ולקהל יעד מגוון היא באמצעות הזום. מסיבה זו רבים החליט להמשיך ולהציע לקהל הרחב אפשרות קניית כרטיסים להופעת אמן חושים בזום. כאן, לא צריך להתחיל ולנסוע להופעה, תוך שמבזבזים זמן יקר על פקקים, שכן היום ניתן ליהנות מהופעת אמן חושים בזום. ההופעה ב – ZOOM תיעשה מאולפן מקצועי ואמן החושים ינחש, בדיוק כמו בהופעה פרונטלית, על מה אתם חושבים ויציג כל מיני קטעים מקוריים שישאירו אתכם עם הפה פעור. שיהיה בהנאה!