מה לומדים במסגרת לימודי תסרוקות?

לימודי תסרוקות הם תחום מבוקש ונחוץ. אם אתם שוקלים את האופציה הזו ככל הנראה חשוב לכם לדעת מה לומדים במסגרת קורס תסרוקות. הנה המידע הרלוונטי שיעזור לכם להבין מה תקבלו בלימודים אלו.

נושאי הלימוד בקורס תסרוקות

  • סוגי תסרוקות ערב ואירועים – מכירים במהלך הקורס מגוון סוגים של תסרוקות ועיצובי שיער עכשוויים. זאת לצד טרנדים ואופנות מתחלפים. שיעורים אלו מתבססים על הביקוש הקיים ועל הצורך שעולה בקרב הקהל.
  • התאמה למבנה הפנים – לא לכל אחת מתאימה אותה תסרוקת. ההתאמה הטובה תיעשה על סמך תווי פנים ולפי המבנה הכללי. המטרה היא להדגיש את היופי הטבעי ולהסוות מה שלא רוצים שיבלוט.
  • ניפוח שיער – בעיצוב תסרוקות מבצעים ניפוח שיער כדי לעצב את התסרוקת הרצויה. בלימודי תסרוקות לומדים על טכניקות שונות ועכשוויות לניפוח שיער, בהתאמה לסוגי שיער ולתסרוקות הרצויות.
  • שזירת תוספת שיער – לא פעם נוצר צורך לבצע שזירה של תוספות שיער. פעולה זו נחוצה למען השלמת חסרים וקבלת נפח רצוי בהתאם לתסרוקת הרצויה ולפי כמות ואורך השיער הטבעי שיש למסתרקת על ראשה.
  • תיאוריה – לימודי תסרוקות כוללים גם לא מעט תיאוריה וידע כללי. אלו מעשירים את הידע הכללי אך גם מנחילים הבנה באשר לאופי הפעולות ולדרך שניתן לעצב את התסרוקת הרצויה.
  • מיומנויות וניסיון – לימודי תסרוקות מקנות ללומדות מיומנות וניסיון רב. שכן הלימודים כוללים תמיד התנסויות בפועל ותרגול רב. הן בשעת הקורס עצמו והן כמטלות חובה שכל לומדת חייבת לבצע אותם. ככלות הכול היכולת להתמודד עם סוגי שיער, עם אורכים, מבני פנים ותסרוקות נחשקות תלויה בצורה ישירה בהתנסות ובתרגול.

הבדלים בין נושאים יהיו קיימים בכל קורס ספרות ובית ספר לעיצוב שיער. כדי לדעת מה באמת הולכים ללמוד במסגרת לימודי תסרוקות, נכון לברר ולקבל סילבוס מדויק.