ויזה לדובאי? תתחילו לעבוד על זה

הסכמי השלום עם דובאי ועם האמירויות פתחו עולם חדש ומופלא על מפת התיירות שלנו. אם גם אתם מתכננים לנסוע ולבקר באטרקציות כמו בורג' חליפה, הכפר הגלובלי או האיים המלאכותיים, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת על ויזה לדובאי – איך מקבלים ויזה לדובאי, מי צריך להוציא, מהו התוקף, האם זה עולה וכמה, כדאי להיעזר בסוכן? כל מה שצריך לדעת. לקראת הנסיעה, תתחילו לעבוד על זה. 

האם כולם חייבים ויזה ומהו התוקף שלה

ברגע שמוציאים ויזה לדובאי, היא תקפה לצורך ביקור לא רק שם אלא בכל איחוד האמירויות. חשוב להביא בחשבון שכולם צריכים להוציא ויזה, לא משנה הסטטוס האישי, המשפחתי או הגיל. בלעדיה, לא תוכלו להיכנס למדינה. התוקף של אשרת הכניסה למשך כחודשיים. באמצעות האשרה ניתן לבקר במדינה למשך עד חודש ימים. 

תוך כמה זמן מקבלים את האשרה 

במידה והכל תקין, כל המסמכים הוגשו והכל מולא כנדרש, אפשר לקבל את האשרה בתוך ימים ספורים. חשוב לציין כי ויזה עבור דובאי מגיעה בצורה מקוונת, דרך אימייל. ברגע שקיבלתם אותה, אתם מורשים להיכנס. אין צורך להציג אותה בשדה התעופה מפני שהפרטים שלכם כבר נמצאים. יחד עם זאת, מומלץ להדפיס אותה ליתר ביטחון. 

להוציא לבד או דרך סוכנות

ניתן להוציא ויזה לבד, אך אם שוגים בהגשת הבקשה, תתקלו בבעיה. בנוסף, אי אפשר לעקוב אחר הבקשה או לברר מה עושים אם הפניה נדחתה. ישנן כמה סוכנויות מורשות שיכולות לסדר את הויזה בשבילכם. אל תנסו להיות חכמים מאחרים ולהסדיר את זה ברגע האחרון. פנו לסוכנות שמורשית לטפל בכך וקחו בחשבון שזה לא בחינם. והאם הויזה יקרה? האשרה שתאפשר לכם להיכנס לדובאי עולה כיום כ-100 דולר פחות או יותר.