היתרונות של וילות ברמת הגולן רבים ביותר. רמת הגולן הוא אזור עשיר במשאבי טבע, מה שהופך אותו למקום אטרקטיבי עבור תיירים ומשקיעים. נמצאת בצפון הארץ, זהו אזור הררי עם מספר הרים געשיים והפסגה הגבוהה ביותר שלו היא החרמון, שמגיע לגובה של 4,000 רגל. רמת הגולן מחולקת על ידי נהר הירדן לשני חלקים. חלק אחד ממוקם מעל נהר הירדן וכולל את העיירות הקטנות יותר זיקים ונטף, למשל. 

מוקד משיכה לתיירים מהארץ ומהעולם

רמת הגולן מהווה מוקד משיכה תיירותי מרכזי לישראלים, המגיעים לבקר בהם לחופשות או לטיול רגלי לחרמון (הפסגה הגבוהה בישראל) או לקחת חלק בפעילויות אחרות כמו טיפוס צוקים, טיולים או רכיבה על סוסים. בנוסף, ישנם בתי מלון ומסעדות ווילות נפלאות באזור. 

המון פינות חמד, כגון בית קפה קטן שמוכר עוגיות קיבוציות מוכנות מראש. בפארק הגולן מוזיאון קטן, הפתוח למבקרים בכל הגילאים ובו מספר תערוכות על ההיסטוריה והתרבות של המקום. בעיירות ובכפרים הקטנים סביב רמת הגולן יש כיום המון אטרקציות לאורך הכבישים המהירים סביב רמת הגולן, להורים, ילדים, משפחות ולכולם. 

רמת הגולן היא האזור ידוע ביופיו הטבעי ומהווה אטרקציה תיירותית כבר עשרות שנים. הכל מתפתח ועדיין ירוק ופורח. התיירות והוילות ברמת הגולן הם ענף חשוב מאוד לאזור. ענף התיירות צומח ורמת הגולן הופכת ליעד תיירותי. 

התיירות ברמת הגולן היא אחד מהענפים הצומחים ביותר בישראל ותמיד כדאי לבקר ולנפוש בוילות מרוחות. תעשיית תיירות חזקה ושוק תיירות עצום, הופכים את ישראל יעד מרכזי לתיירים אפילו מהעולם. רמת הגולן ממוקמת בדרום-מערב ישראל ובה אתרים הארכיאולוגיים החשובים בעולם. כל זאת, לצד הפינוקים האין סופיים שמחכים לכם בוילות הנבחרות, המרווחות, הנקיות ומסבירות הפנים. 

להשכרת וילות נופש >>>