מנאמה בחריין – מקומות שמומלץ לטייל בהן

בשנה שעברה, נפתחה בפני ישראלים אפשרות לטייל בבחריין אשר באזור המפרץ הפרסי. בזכות הסכמי השלום והנורמליזציה עם מדינות שונות באזור זה, גם בחריין אשר עד כה לא קיימה יחסים גלויים עם ישראל, פתחה את שעריה בפני תיירים ואנשי עסקיים ישראליים. גלו את רשימת האטרקציות המלאה בבחריין.

בחריין לאחת המדינות המתפתחות במפרץ הפרסי. מדובר על מדינת אי השוכנת לא הרחק מערב הסעודית וקאטר. בזכות העובדה שיש לה אוצרות טבע שונים וכן בזכות העובדה שאין בה אוכלוסייה רבה, שליטי המדינה ידעו למנף את התנאים במדינה ולהפוך אותה לייחודית ושונה. 

כל מי שמבקר בה, יכול ליהנות מצד אחד מאתרים היסטוריים ייחודים ומצד שני מאתרים מודרניים, מתקדמים, מהסוג שאי אפשר למצוא בכל מדינה, גם לא במדינות מערביות מפותחות. החל ממרכזי סחר גדולים, קניונים, בתי מלון מפוארים ועוד. 

חשוב לומר, תיירים רבים שמגיעים לבחריין, עושים זאת לא רק בשביל לבקר במקדשים ובמסגדים הגדולים אלא גם בשביל שופינג, אטרקציות שונות עם הילדים, וכן במוזיאונים המקומיים, אשר חלקם נחשבים לשלוחות של מוזיאונים מערביים שונים. בחריין למטייל זו המלצה גם לך.

איפה כדי לבקר במנאמה בחריין

מנאמה היא עיר הבירה של בחריין. על פי הערכות יש בה קרוב ל-200 אלף תושבים והיא נחשב למרכז מסחרי גדול וחשוב לא רק עבור בחריין אלא בכל המפרץ הפרסי. במנאמה אפשר למצוא מבנים מפוארים, גשרים ייחודים, ושכונות פאר יוצאות דופן. 

מי שמבקר במנאמה יכול למצוא שם מסגדים גדולים ומפוארים, כמו למשל, מסד אחמד אל פתאח ומסגד ח'מס. כמו כן אפשר למצוא מקדש ברבר, וכן אתרים בעלי משמעות "חילונית" כמו למשל, מרכז הסחר העולמי, מסלולי מרוצים, וכמובן אינספור מקומות לעשות בהם שופינג או ליהנות עם הילדים באטרקציות שונות וייחודיות.