בשביל לתכנן חופשה מושלמת בחו"ל, כל מה שאנחנו צריכים זה למצוא יעד שיכול להתאים לנו, בין אם זה לחופשה משפחתית, חופשה זוגית או עם חברים, אנחנו צריכים למצוא טיסות נוחות וזולות, מקום ללון בו, אטרקציות מתאימות, אתרים בהם נרצה לבקר ואם יש צורך עלינו לחפש גם חברה דרכה נוכל להשכיר רכב ולהשתמש בו ביעד אליו אנחנו נוסעים. 

בשביל לייצר חופשה מושלמת היום, אין צורך להשתמש בשירותיהם של סוכני נסיעות. אנחנו יכולים לעשות הכל בעצמנו בצורה מאוד פשוטה ונוחה. כל מה שנדרש מאיתנו זה פשוט להיכנס לאתרי אינטרנט שונים, דרכם אנחנו יכולים להזמין את כל מה שציינו בצורה ישירה וזולה הרבה יותר. אנחנו עובדים באופן ישיר מול הספקים השונים, בוחנים מה כל אחד מהם יכול להציע לנו וכך אנחנו יכולים להזמין שירות באופן ישיר ומיידי. 

אחד הכלים שמאפשרים לנו לעשות זאת הוא טראוולור. אתר אשר מציע קטלוג עשיר ומגוון של מלונות בדובאי, בתי הארחה בברלין, אמסטרדם ועוד מקומות אחרים בהם אנחנו יכולים ללון במהלך החופשה שלנו. 

איך זה מתבצע בפועל?

כל מה שעלינו לעשות, זה להחליט תחילה על היעד אליו אנחנו רוצים לנסוע, לאחר מכן לבחון מה הצרכים שלנו, ואז לבחון איזה מבין המקומות המוצגים באתר יכולים לשרת אותנו כפי שאנחנו רוצים. 

צריך להדגיש, הבחירה שלנו תהיה על פי התנאים שהמקום מציע, על פי היכולות הכלכליות שלנו וכן על פי מאפיינים נוספים שיכולים לעזור לנו. מה שבטוח הוא, דרך טראוולור נוכל גם לקבל את כל המידע הרלוונטי וגם לבצע את ההזמנה כמה שיותר מהר, בעלויות סבירות. כך אנחנו יכולים לתכנן ולצאת לחופשה המושלמת מבחינתנו, בכל יום ובכל שעה שנרצה.