איך בוחרים שמיכת פוך טובה ומפנקת במיוחד?

בחירת שמיכה לשינה או סתם למיטה שזרוקה לנו בסלון, צריכה להיות קצת אחרת מבחירת כל פריט אחר בבית. החיפוש אחר שמיכה מפנקת במיוחד לבית שלכם אינה קלה, וכדאי מאוד לעשות את זה בדרך מיוחדת ונעימה. 

> למגוון שמיכות איכותיות בקרו באתר מצעים מהחלומות!

בחרו גודל ועיצוב מתאים |

לפני שתתחילו לצפות בשמיכות לבית שלכם, בדקו מה גודל המצעים שאתם צריכים. אם אתם ישנים במיטה בגודל קווין, תוכלו לבחור שמיכה בגודל קווין; עם זאת, תוכלו להתייחס אל עצמכם ולבחור בשמיכה בגודל קינג. 

אם אתם אוהבים שמיכה גדולה יותר, תצטרכו לבדוק בנוסף גם אורך ורוחב של השמיכה הרצויה. בנוסף כדי להתעטף בחודשים קרירים יותר אתם בוודאי תצטרכו לקנות שמיכות איכותיות במיוחד ועבות ככל האפשר. 

איזה עיצוב יהיה לשמיכה |

כמו גם גודל השמיכה, שמיכות פוך מגיעות במגוון עיצובים, . כמה שמיכות מיוצרות עם כיסי תפר לתיבה כדי להחזיק את מילוי הנוצות והתכולה הנמצאת בתוכה – במקומם. אחרים יכולים להיות צבעוניים, מה שהופך אותם למוצר יפה ונעים לעין בחדר השינה.

כמה כסף עולה שמיכה איכותית? |

שמיכות יכולות להגיע לסכומים רבים במיוחד – הכול תלוי בסוג השמיכה ובגודל המיוחד שבו ירצה אותה הלקוח. חשוב להבין שיש מלא סוגים ומינים של שמיכות ולכן, כדאי לעשות שיעורי בית לפני שיוצאים לקנות שמיכה.

איך בוחרים שמיכת פוך טובה ומפנקת במיוחד? |

כשרוצים לבחור שמיכות פוך, חשוב לראות ששמיכת הפוך תהיה בדיוק בצבעים בעיצוב שבו אתם רוצים, ראו כאן לדוגמא

חשבו גם על הצבעים הקיימים בבית שלכם, ונסו להתאים את שמיכת הפוך שלכם לצבעים אלה. שמיכת הפוך יכולה להיות יפה הרבה יותר אם היא תשתלב באופן יפה ומקסים עם הצבעים המיוחדים של החדר.