איך בוחרים מקום לכנסים?

כנס. מה בינו לבין אירוע אחר? אוהו, יש הבדלים רבים. אך מה שמשותף בין כנסים לבין שאר האירועים הוא כמובן עניין המקום בו הם מתקיימים. בחירת מקום לכנס או לכל אירוע אחר הוא דבר שחייב להיעשות בקפידה. ולמה? משום שאם תשאלו אותנו, בחירת המקום זה הדבר שעומד בין הצלחה מפוארת או כישלון חרוץ. ראו דוגמה באתר הבית של ניין אירועים!

גודל המקום בהתאם לכמות המשתתפים

אז הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא בחירת מקום. יש לבחור את המקום בהתאם לכמות המוזמנים והאנשים שעתידים להשתתף בכנס. יש לוודא כי יש מספיק כיסאות במקום, לכל אחד יש היכן לשבת וכל אחד שהגיע להשתתף בכנס הזה יוכל לקבל בו את מה שהוא רצה מבחינת ידע. כמו כן, מקום מרווח גורם למשתתפים להרגשה נעימה ונינוחה ואיך לא, תחושה שחשבו עליהם.

הרצאה, ארוחה או שניהם יחד

אחד מהשלבים בבחירת מקום מתאים לכנסים הוא אפיון האירוע. האם מדובר באירוע הכולל רק הרצאות והאוכל מוגש על ברים בצידי המושבים או שהוא כולל ישיבה סביב שולחנות והגשת אוכל. אם מדובר על סגנון אירוע כמו הראשון, ניתן לבחור במקום קטן יותר, אך במידה ומדובר באירוע מהסוג השני, יש לשכור מקום מספיק מרווח שיהיה בו גם מקום לזוז ולא שיצטרכו לשבת על הכיסא במתחילת האירוע ועד סופו בשל חסימת המעברים.

מקום מספיק גדול שיוכלו לנשום בו

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו כאשר בוחרים מקום לכנסים הוא עניין המרחב. לא, אין הכוונה למקומות ישיבה כפי שהזכרנו קודם, אלא מדובר על מרווח נשימה בין אדם לאדם. חשוב מאוד שמשתתפי הכנס לא ירגישו שהגיעו לצינוק והם יוכלו להסתובב במהלך האירוע מבלי להיתקל בכיסאות, בשולחנות או אחד בשני.

>  קראו גם על מועדונים לבר מצווה!