במציאות של היום שלא כמו שבעבר הקהילה החרדית היהודית הפכה לחלק אינטגרלי בהוויה היומיומיות החילונית. בעבר הקהילה החרדית הייתה מופרדת מהציבור החילוני והיום אפשר לומר שהתפיסה של שילוב העולמות, החילוני והחרדי, פתחה את שתי העולמות ליצירת הווי משותף שמבוסס על כבוד והבנה.

בגלל קיום ההווי המשותף הזה, הקהילה הדתית הפכה לחלק אינטגרלי בחברה הישראלית ואפילו ביחד, הצליחה החברה הישראלית לייצר מינסטרים משותף.

יש שיגידו שקיים פילוג פוליטי המשקף על החברה כולה אבל כל מי שחי במדינת ישראל יודע שהמציאות היומיומית היא אינה כזו כלל וכלל. בניגוד ל כותרות בחדשות, השילוב של העולמות ייצר אפשרויות רבות שאף אחד, משני הצדדים לא באמת הכיר לפני.

מכיוון שהחברה חרדית הפכה פתוחה יותר לקבל את הציבור החילוני והציבור החילוני הפך להיות יותר רגיש ומכיל כלפי הציבור החרדי להיות גלוי יותר לציבור החילוני ויש רצון לשלב את העולמות כדי לשפר את החיים במגוון תחומי חיי היומיום: במקומות העבודה, בעולמות הבילוי (הופעות, סרטים וכו’), בתחומי הקייטרינג והקולינריה ואפילו ואולי במיוחד בעולם הנופש והתיירות.

מה תוכלו לקבל כשתלכו לאתרי נופש לחרדים

כל דבר אבל משודרג! כל אתרי הנופש לחרדים בארץ כמו צימרים יוקרתיים לזוגות ומשפחות וגם בעולם מציעים את אותן האטרקציות שתוכלו למצוא בכל אתרי הנופש של כביכול “חילונים” אבל דגשים על הפרטים, והתייחסות לכל פרט בנפרד יהיה מה שנקרא בשפת העם “אקסטרה”!

מכיוון שהפוטנציאל הגדלת הרווח של הנגשת אתרי נופש גם לציבור החרדי מאפשרת ואפילו אולי מחייבת את כל אתרי הנופש, שוב, בארץ ובעולם לעמוד על סטנדרטים גבוהים במיוחד!

במדינה שלנו שבה פעם היהודים החרדים היו נמצאים בעמדת מיעוט, היום הציבור החרדי הוא חלק מאיתנו ובמסגרת ההבנה שהשלם גדול מסך חלקיו, תוכלו למצוא אתרי נופש גם לציבור החרדי וגם לציבור החילוני, ביחד!

> גלו צימרים לזוגות עם בריכה פרטית ששווה להכיר