לאילו מדינות באירופה צריך ויזה?

עד לפני מספר שנים רוב ככל מדינות אירופה לא היו מצריכות מכם להוציא ויזה. בשנים האחרונות חל שינוי בדבר וישנו אישור חדשני אשר מיועד לאבטח בצורה הרבה יותר מבוקרת את הכניסה למדינות אירופה. ויזת ETIAS היא הדרך להתמודד טוב יותר עם האתגרים הביטחוניים העומדים לפנינו בשנים האחרונות. לכן, חשוב לדעת שבעוד מספר שנים בודדות על מנת שתוכלו להיכנס לחלק נכבד ממדינות אירופה תידרשו להחזיק בויזת ETIAS. חשוב להדגיש ולומר כי הוצאת ויזה זו אינה תצריך מכם התמודדות ארוכה עם לא מעט בירוקרטיה מתישה. בשונה מהליכים בסגנון הזה, כל שתידרשו לעשות זה לענות על מספר שאלות אישיות ולקבל אישור אינטרנטי תוך מספר דקות.

 

התמודדות נכונה עם האתגרים הבטחוניים

 

במידה ולא תדייקו בכל הפרטים שמסרתם, הבדיקה עד לקבלת האישור תעבור להיעשות באופן ידני מה שיצריך מכם המתנה ממושכת של כמה ימים נוספים. נוסף על כך, גם התשלום אותו תידרשו לשלם עבור ויזה זו הוא סמלי בלבד ולא יעלה על כמה עשות שקלים. בעזרת ויזה לאירופה זו ניתן יהיה לאבטח בצורה טובה ומבוקרת יותר את כל מדינות אירופה בקרבת אזור שנגן. בין המדינות אשר יחייבו את הויזה החדשנית לכניסה אליהן הן: אוסטריה, בלגיה, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, איטליה, לטביה, ליכטנשטיין, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, סלובקיה, סלובניה, שוודיה, ספרד ושוויץ.

 

מדינות אירופה המצריכות ויזת ETIAS

 

בעזרת ויזת ETIAS תוכלו להיכנס למדינות אלה ואישור הכניסה ישאר בתוקף למשך שלוש שנים. כל שעליכם לעשות זה לענות על מספר שאלות אישיות ולהמתין לקבלת האישור האינטרנטי. כ 90% ממבקשי האישור אכן מקבלים אותו תוך מספר דקות בודדות.