סוגי מקלחונים: איך לבחור את המקלחון שיתאים לכם?

בחירה במקלחון צריכה להביא בחשבון את גודל החלל והצורה הרצויה שלו. ישנם מקלחונים עם פינה מרובעת, ויש גם אופציה למקלחונים מעוגלים. כך שאתם צריכים להביא בחשבון את הגדלים המתאימים והסגנון העיצובי שיוכל להתאים לחלל על הצד הטוב ביותר.

אם אתם לא רוצים לקבל את ההחלטה שנוגעת לבחירת המקלחון בעצמכם בלבד, יהיה כדאי לכם להתייעץ עם מעצב פנים, כך שיוכל להעניק לכם את הכוונה הרצויה לקבלת החלטה נבונה בנושא הזה. זה ללא ספק משהו שיוכל לעזור לכם ולהוביל לכך שתהיו הרבה יותר מרוצים עם הבחירה שלכם בסופו של דבר.

> ראו לדוגמא מקלחונים חזיתיים באתר באטליין!

תהיו סבלניים עם הבחירה שלכם

תעשו לעצמכם טובה ותוודאו שאם אתם כבר מחליטים להזמין מקלחון, אז תעשו זאת בצורה מושכלת ודרך חברה ששמה דגש על איכות לפני הכול. הרי אנו בטוחים שאתם רוצים להתקין מקלחון שיוכל להשתלב באופן אופטימלי מבחינה עיצובית וגם יהיה ברמת גימור גבוהה.

ישנן חברות רבות שמוכרות מקלחונים מעוצבים וכאלה שיכולים להתאים לשלל רחב של חללים מעוצבים, כך שעליכם להתייחס לכל פרט בפן העיצובי, ביחד עם מעצב פנים, ולבחון את הדרך הנכונה שבה הייתם רוצים לשלב את המקלחון בחלל. זה בוודאי משהו שלא צריך לקחת יותר מידי זמן.

אל תשכחו את האלמנטים האחרים

כדי ליצור שילוב מושלם בין מקלחון לבין שאר האלמנטים האחרים בחלל, זה יהיה חשוב להתייחס לכל פרט ולוודא שאתם עושים כל מה שאתם יכולים על מנת שהתוצאה העיצובית תוכל להיות כמה שיותר טובה. אתם יכולים להתייעץ עם אנשי מקצוע ועל הדרך גם לקבל השראה מעיצובים אחרים. זה יוכל לעזור לכם ללכת בדרך הנכונה בכל הנוגע להחלטות שלכם בנושא, כמו למשל בחירת מוט פינוק למקלחת.