אם תשאלו ילדים, נערים ואפילו מבוגרים, מה האירוע התרבותי לו הם מחכים כל שנה, בקרב רבים התשובה תהיה ברורה וחד משמעית, הודעה של חברת מארוול על סרטים חדשים שעומדים לצאת, ובפרט על סרטים חדשים בסדרת הנוקמים. 

כידוע, חברת מארוול, היא אחת מחברות ההפקה הגדולות ביותר, אשר מציעה סרטים וסדרות טלוויזיה המבוססות על קומיקס של היקום אותו היא המציאה, באמצעות אנשי מקצוע אשר עוסקים בכך כבר עשרות שנים. מה שהחל בתחילת הדרך עם דמויות בסיסיות כמו ספיידרמן, קפטן אמריקה, הפך עם השנים ליקום של ממש עם מגוון רחב של דמויות אשר רק הולכות ומתרחבות, הן על בסיס חוברות קומיקס קיימות והן על בסיס דמויות חדשות. 

הבסיס לסדרות וליקום של מארוול הם הנוקמים, אשר מאגדים בתוכם דמויות שונות, כגון, קפטן אמריקה, ספיידרמן, איירון מן, ת'ור, הענק הירוק, הוקאיי, האלמנה השחורה ועוד שורה ארוכה של דמויות. עם השנים, צריך לומר, אחרי הסרט הראשון שיצא בשנת 2012, החלו להוסיף עוד ועוד דמויות מסרטים אחרים של מארוול. 

כמה סרטים יצאו עד היום וכמה אמורים לצאת בעתיד?

למעשה, עד שנת 2022 יצאו ארבעה סרטים, הראשון יצא בשנת 2012, האחרון, הנוקמים: סוף המשחק, יצא בשנת 2019. הסרט האחרון בסדרה היה אמור להתייחס לפירוק החבורה. דבר שהתייחסו אליו גם בסרטים אחרים שעסקו באופן ספציפי בדמויות מסוימות שלקחו חלק בסדרת הסרטים.

יחד עם זאת, בפסטיבל קומיק קון בקיץ 22, הוכרז על עוד שני סרטים נוספים בסדרת הנוקמים אשר אמורים לצאת בשנת 2025. סרט אחד עוסק  בשושלת קאנג והשני נקרא הנוקמים: מלחמות סודיות. עדיין לא ברור, כמה מתוך הדמויות המקוריות של הסדרה יופיעו בסרטים אלו.

תוכלו לקרוא עוד ולהתעדכן על הסרטים החדשים שעתידים לצאת באתר מגזין קולנוע