תמי 4 או מי עדן: למי יש מתקן סינון מים עם סודה הכי טוב?

גם תמי 4 וגם מי עדן נחשבות לחברות ברי המים המוכרות, האיכותיות והטובות ביותר בשוק. אם בעבר הכרנו רק את המכשירים הסטנדרטיים שלהן אשר מייצרים מים קרים או מים חמים בלחיצת כפתור אחת כיום אנו רואים שנעשו שינויים רבים במכשירים וכי ניתן למצוא אף מתקן סינון מים עם סודה ואין ספק כי מדובר בשדרוג של ממש בעיקר בקרב חובבי המשקה המבעבע. אך כמו תמיד נשאלת השאלה, אילו מהמכשירים טוב ומומלץ יותר?

תמי 4 או מי עדן- במי כדאי לבחור?

שתי חברות ברי המים הגדולות מציעות כיום מכשירים אשר מספקים בערך את אותו הצורך- מים מבעבעים או בשמם הנוסף, סודה. כמובן שלכל אחד מהמכשירים יתרונות משלו אשר הופכים אותו למומלץ יותר, אנו ניגע כעת במספר נקודות:

  • מראה- מאז ומתמיד המראה של מתקן תמי 4 היה אטרקטיבי במיוחד. גם כעת אנו יכולים ליהנות ממתקן אטרקטיבי ונראה במיוחד שמהווה גם פריט דקורטיבי למטבח שלנו אך חשוב לציין כי גם המתקן של מי עדן עבר שינוי של ממש והפך להיות נאה במיוחד.
  • מחיר- טווח המחירים של המכשירים הינו שונה. חשוב מאוד לבחון מהו גודל התקציב שלכם ורק לאחר מכן להחליט מהו המכשיר המתאים ביותר עבור ביתכם.
  • הסודה- כמובן שהחלק החשוב ביותר הוא האיכות של הסודה ואין ספק כי שני המכשירים מספקים מים מבעבעים איכותיים במיוחד אשר יגרמו לכם להפסיק להשתמש במכשיר הסודה הוותיק שלכם.

בחירת מוצר

כפי שראינו, לכל אחד מהמתקנים ישנם יתרונות על פני האחר. על מנת לבחור את המתקן הנכון עבורכם חשוב לשים לב לצורך העיקרי שלכם, לכמות המקום שיש לכם בבית עבור המתקן וכן לתקציב העומד לרשותכם על מנת שתוכו לבחור במתקן הטוב ביותר עבורכם ועבורכם בלבד.