איך לעבוד נכון עם יריעות ביטומניות app?

יריעות ביטומניות הן חומר האיטום הטוב ביותר אשר מותאם למקומות כמו גגות, חניונים, מרתפים, רפסודות, מבנים תת קרקעיים, רפסודות, קירות ועוד. 

ההרכב של יריעות ביטומניות 

האיטום המושלם באמצעות יריעות ביטומניות app הוא לאור ההרכב של חומר זה. בתהליך הייצור משתמשים במרכיבים רבים כמו פולימרים אלסטיים וסיבי פוליאסטר אשר יוצרים איטום אופטימלי. התוצר הסופי הוא יריעות חזקות מאד שבלתי אפשרי לקרוע אותן, הן עמידות בפני פגעי מזג האוויר ושינויי טמפרטורה. היריעות הללו מיוצרות בשתי אופציות, 4 מ"מ או 5 מ"מ והן עומדות בתקן הישראלי.

התקנה של יריעות ביטומניות 

העובדים המקצועיים שמבצעים עבודה זו מיומנים בדרך הביצוע שלה. הם פורסים את היריעות הביטומניות על פני הבטון המוחלק, מצמידים שתי יריעות זו לזו ומרחים שול ימני של יריעה אחת לשול השמאלי של היריעה השנייה. בעת ביצוע פעולה זו הביטומן נדבק לתשתיות וכך שתי היריעות מוצמדות זו לזו ואין אפשרות לנתק את האחיזה.

קיימת חשיבות רבה של ריתוך באופן הנכון תוך הקפדה על ההנחיות של היצרן. זו הסיבה שהעובדים עוברים השתלמויות והדרכות מקצועיות ורק לאחר מכן הם מבצעים את העבודה בפועל.

רק במקרים חריגים החיבורים הללו נפתחים ויוצרים בעיה באיטום הגג או בכל מקום אחר. במקרים הללו מרתכים שוב יריעות חדשות רק בנקודות הבעייתיות, כדי ליצור שלמות של כל המשטח. 

כאשר אוטמים מיקומים מסוימים כמו לדוגמא איטום גגות, מבצעים לאחר מכן מריחה של חומר הלבנה וזאת כדי שהיריעות יהיו פעילות שנים רבות ככל האפשר. אם לאחר כמה שנים נוצר בלאי טבעי, מבצעים איסוף של כל היריעות הישנות, ניקוי יסודי של השטח ולאחר מכן ריתוך של היריעות החדשות.