בובת מין – איך לשמור אותה לאורך זמן

בובות מין הפכו בשנים האחרונות לראליסטיות יותר ויותר. כיום אפשר לבחור בובת מין בגודל כמעט אנושי ובמשקל של יותר מ20 קילו! מה שנותן תחושה אמיתית במיוחד. מי שרוצה להנות מעינוג מושלם/ להתאמן ביחסי מין – להנות מאורגזמות בלתי פוסקות, ובה בעת לקיים יחסים מגרים ומספקים ללא מתן דין וחשבון לאף אחת או אחד – יכול לבחור בובת מין איכותית ריאליסטית ומפתה. אבל איך שומרים על הבובות לאורך זמן? הנה מספר כללים שיש לשים אליהם לב לאחר השימוש:

בחירה איכותית

בחרו בובות מין איכותיות בלבד. חנויות אביזרי מין מספקות בובות עשויות סילקון בעלות פתחים שונים לחדירה מהנה. כיום כבר תם עידן של בובות מין מגומי שנראות מגוחך או שנקרעות ומתבלות. לכן יש לבחור בובות מין סיליקון שנחשבות הדבר הנכון והן נחשבות איכותיות מאד, זאת במידה ובוחרים אותן מתוך חנות סקס איכותית – בדקו בובות מין באתר סופרטויז.

ניקוי נכון

נקו את הבובה לאחר השימוש. את מרבית אביזרי המין אפשר לנקות בקלות במדיח או עם סבון היפו אלרגני. את הבובה שעשויה סיליקון רפואי אפשר לנקות גם במקלחת. בכך שומרים על אביזר יפה ורענן. 

שימור במקום יבש ומסודר

שמרו על הבובה במקום יבש ומסודר. אם אתם רוצים להצניע את הבובה: בחרו מקום נכון וחבוי בארון, וודאו כי היא ארוזה בקפידה ולפי הוראות האחסנה שבעלון השימוש. בכך תאריכו את חיי הבובה ותשמרו עליה שלמה ותוכלו להנות משעות ארוכות של הנאה. 

אז זה הזמן לבחור בובות מין טובות ומענגות במגוון עיצובים באתר מומלץ כמו supertoys. את הבחירה כדאי לבצע מתוך קטלוג של חנויות סקס און ליין ולקבל במשלוח דיסקרטיות לכל מקום שתרצו.