ככל שיותר מדינות נפתחות מחדש לנסיעות אוויריות, נוסעים וצוות אוויר שמים לב יותר לדרך שבה הם נוסעים, תוך התמקדות חזקה יותר בבריאות ובטיחות. תעופה פרטית עומדת בפני האתגר בכך שהיא מספקת בטיחות מוגברת והטבות אחרות בעלות ערך.

יתרונות טיסות פרטיות – בטיחות

נסיעה במטוס פרטי, מספקת דרך בטוחה יותר לטוס על ידי הפחתת חשיפת הנוסעים לסיכונים בריאותיים ובטחוניים. נוסעים שטסים דרך חברת תעופה מסחרית, עוברים 600 נקודות מגע בכל טיסה, בעוד שנוסעים במטוס פרטי נתקלים רק ב-30 נקודות מגע.

המשמעות היא, שהסיכון הפוטנציאלי להדבקה נמוך פי 30 בתעופה פרטית מאשר בנסיעות מסחריות. בנוסף, נוסעי מטוס פרטי נהנים מהפריבילגיה בשימוש בטרמינלים פרטיים שבהם הם יכולים להירגע לפני הטיסה שלהם.

עם מספר מצומצם של נוסעים בטרמינלים הפרטיים, אנשי צוות ומטיילים מקיימים אינטראקציה עם אנשים בודדים בלבד, ומצמצמים עוד יותר את חשיפתם לסיכונים בריאותיים.

המתנה קצרה יותר

נסיעה במטוס פרטי של PrivateJet, מסירה את כל זמן ההמתנה, כך שהנוסעים יכולים לבחור להגיע לטרמינל 15 דקות לפני היציאה ולהשלים הליכי נסיעה כמו הגירה, מכס ועלייה למטוס תוך דקות בלבד.

עבור אילי עסקים ומנהלים, טיסה במטוס פרטי מאפשרת למקסם את השעות שלהם על הסיפון על ידי שמירה על פרודוקטיביות והמשך עיסוק בעניינים שלהם. אנשים שהזמן שלהם יקר כמו כסף, זה אומר שהם יוכלו לייצר רווחים גם בזמן טיסה.

לוח זמנים גמיש

טיסות פרטיות, נותנות לכם גם את החופש והגמישות לטוס לפי לוח הזמנים שלכם, שהוא אידיאלי למטיילים שנמצאים תמיד בדרכים או לאלו שצריכים לטוס בהתראה קצרה. 

ניתן לארגן מטוסים פרטיים תוך מספר שעות והנוסעים יכולים לקבוע מחדש את טיסתם בהתאם לצרכים הספציפיים שלהם.