טסים לחו"ל? טיפים לנסיעה בראש שקט

מה יותר כיף מלטוס לחופשה אקזוטית בלי שום אחריות ודאגות על הראש? על מנת לעזור לכם לזכור חלק מהמשימות שצריך לבצע לפני שטסים, ריכזנו פה כמה טיפים שכדאי לזכור לפני כל נסיעה לחו"ל.

טרום טיסה

הזמנת טיסה בסתר: כשאתם גולשים באינטרנט ומחפשים טיסה משתלמת, הנתונים שלכם נשמרים באתרי אינטרנט שאתם מחפשים בהם טיסות לצורך העלאת המחיר ומודעות שיצוצו לכם בכל מקום אפשרי לגבי הטיסה שחיפשתם. גלשו בסתר ותחסכו מעצמכם את הריגול הזה.

נסיעה בסבבה: הסעות לשדה התעופה יכול להשתלם הרבה יותר ממה שאתם חושבים, בעיקר בשעות הקטנות של הלילה, כשלא מתחשק לכם לשלם על חניון בשדה תעופה, או כשסתם לא נעים לכם כבר לבקש מחברים/בני משפחה להסיע אתכם לנתב"ג.

טיסה

משהו חם ללבוש: לפני שמגיעים למטוס, מומלץ מאוד לקחת איתכם ג'קט מהבית שיספק אתכם במקרה שיהיה קר במטוס. ברוב המקרים קר במטוס, ולא כדאי להיתקע בתוך מטוס במשך שעות עם הצורך להתחמם בלי שום דבר להיעזר בו.

אל תשבו מקדימה במטוס: הרעש בקדמת המטוס מגיע מדיילים שעושים את עבודתם, רעש של שירותים ובנוסף משכנים הורים וילדים בשורות הראשונות. לא כדאי לחובבי השקט.

פוסט טיסה

מזוודה ללא פגע: בהרבה מקרים אחרי טיסות מזוודות מגיעות פגומות. אם תסמנו את המזוודה שלכם כשבירה, העובדים ינהגו בה בעדינות וגם תקבלו את המזוודה בין הראשונים!

הכל עניין של ניסיון: לאחר הטיסה, בדקו מהם המוצרים שהבאתם איתכם ולא ביצעתם שום שימוש בהם ורשמו לעצמכם ברשימה לטיסה הבאה. כך תייצרו לעצמכם עוד מקום במזוודה בלי יותר מידי מאמץ. טיסה מהנה!

> קראו גם על השכרת אוטובוס!