חדר בריחה – חוויה שהילדים שלכם לא ישכחו

כל הורה רוצה לשמח את הילד שלו הכי הכי. לכן, כשמגיעה השעה לתכנן את מסיבת יום ההולדת, הדבר מרגיש כמעט כמו משימה בלתי אפשרית. אך כהורים, ודאי כבר למדתם שאין דבר כזה משימה בלתי אפשרית והנה מתחילים להתגלגל הרעיונות למסיבות אפשריות.

בשביל לקצר לכם את זמני החשיבה הבאנו לכם את הרעיון של חדר בריחה. בואו לקרוא למה זו הולכת להיות חוויה שהם לעולם לא ישכחו

לחגוג עם חברים

קודם כל, עיקרון חדרי הבריחה עומד על שיתוף פעולה. בין אם מדובר בקבוצת חברים ובין אם מדובר במשפחה, יהיה עליכם לשתף פעולה עבור פתרון החידות אם אתם רוצים לצלוח את המשימה. כך, תוכלו לאפשר לילדכם לחגוג עם החברים הכי טובים שלהם וגם לראות אותם משתפים פעולה ועוזרים לשאר החברים לפתור את כל המשימות.

להפעיל את גלגלי החשיבה

במקום שאתם תפעילו את גלגלי החשיבה שלכם ותנסו להבין איך חוגגים השנה, הנה ההזדמנות לגרום לילדים שלכם ליהנות ולהפעיל את הראש בו בזמן. פתרון החידות והמשימות יותאמו לגיל הילדים שלכם וחבריהם וכך תוכלו לתת להם את האפשרות ליהנות מפעילות ייחודית בעלת ערך מוסף גדול מאוד.

לצבור ביטחון והישגים

כל ילד צריך לצבור את הביטחון שלו בדרך כזו או אחרת. אחת הדרכים בצבירת הביטחון היא לנצח בתחרויות וכמו כן, לנצח יחד עם חברים. אסקייפ רום לילדים מאפשר לילדים מכל הגילאים ליהנות מההישגים הקטנים ולחגוג יחד עם החברים כל פתרון חידה ואת ניצחון הבריחה מהחדר.

לסיכום,

אין הנאה גדולה יותר מלראות את הילד שלכם נהנה. וכשקיימות כל כך הרבה פעילויות דומות זו לזו בעולם ימי ההולדת, חדרי בריחה של https://www.mistory.co.il/ יכולים להיות הפעילות המוצלחת ביותר שהם בהחלט לא ישכחו.