להנות מחופשה יבשה

אחת הבעיות שאיתה מתמודדים בעלי שלפוחית רגישה היא בעיקר בחופשות, אם זה בזמן עלייה למטוס, עם המתנה בתורים ארוכים בכל נמל תעופה שמגיעים אליו, ביקורת דרכונים ועוד.

בשביל זה יש היום המון פתרונות, והפתרון הטוב ביותר הוא שימוש במוצרי ספיגה כגון חיתולים למבוגרים, אבל לא תמיד הם מאפשרים חופש תנועה ונוחות מקסימלית, לכן קיימת עוד דרך להתמודד עם הקושי והוא אימון של שלפוחית השתן, וכמובן ההמלצה הטובה ביותר, בעיקר לפני הטיסה נסו לשתות פחות. (כמובן לא להגיע למצב של התייבשות, אבל בכל מקרה נסו לא לשתות משקאות מתוקים או כאלו עם תחליפי סוכר, להימנע מקפה).

החופש לא נגמרת בשדה התעופה

נכון שהחופשה לא תיגמר רק בשדה התעופה, ובטח תרצו לצאת ולטייל וכמו כל ישראלי טוב גם לעשות קניות בכל קניון אפשרי שגם שם תמצאו את עצמכם עומדים בתורים ארוכים בלי אפשרות לגשת לשירותים.

קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את החופש בדרך הכי יבשה :

בקרו אצל הרופא

בכל מקרה שבו יש לכם שלפוחית רגישה מאוד, קודם כל מומלץ להיבדק אצל רופא שלא תהיה החמרה או שמא קיים משהו הרבה יותר רציני.

יחד עם זאת היום קיימים כדורים שיכולים לתת לכם מענה במיוחד למקרים כאלו שמצריכים אתכם לגשת לשירותים מספר פעמים, הכדורים ימנעו מתן שתן בתדירות גבוה.

דגש נוסף חשוב מאוד הוא להתחיל את הכדורים לפחות שלושה שבועות לפני הטיסה, במקרה ויהיו תופעות לוואי לכדורים לא מומלץ בכלל שאותן תופעות לוואי יבואו ליידי ביטוי במהלך החופשה, הן יכולות להרוס לכם את החופשה.

בחרתם לקחת חיתולים ? אז קחו הרבה

אל תתפשרו על כמות החיתולים שאתם בוחרים לקחת איתכם לחופשה, גם למהלך השינה בלילה, קחו את החיתולים בעלי יכולת הספיגה הגבוה ביותר, כי שינה טובה היא חלק בלתי נפרד מהחופשה.

תכינו מפה מדויקת

לא רק מפה של מסלול הטיול שלכם, אלא מפה של השירותים בכל שטח שאליו אתם נכנסים, בדקו ברגע שאתם מגיעים היכן השירותים הקרובים ביותר, דעו את הדרך לשירותים מכל מקום בו אתם נמצאים, ככה תהיו יותר רגועים גם בדרך לשירותים ותוכלו לחפש אותם בלי לחץ והסטירה מיותרים.

לסיכום

חשוב לדעת שהנאה מחופשה מושלמת אולי לוקחת בתוכה המון תכנונים, אבל תכנון נכון ומדויק מהבחינה הזאת הם אלו שיהפכו את החופשה שלכם מכזאת שרק שולחת אתכם לשירותים בכל הזדמנות לחופשה מיוחדת ומהנה.