יש הרבה סיבות מדוע גברים אינם מגיעים לאורגזמה באותה תדירות כמו נשים.

על אף שבשני העשורים האחרונים, ראינו עלייה אקספוננציאלית במספר החוויות האורגזמיות הגבריות. הדבר נובע בעיקר מההתקדמות הטכנולוגית באביזרי מין ועזרים מיניים אחרים.

עוד דברים שחשוב לדעת בנושא:

האורגזמה הגברית היא אחת התפקודים המיניים החשובים ביותר שגברים צריכים להשיג. זהו תהליך טבעי, שניתן להשיגו באמצעות טכניקות שונות. אבל בעולם המודרני, זה נעשה יותר ויותר קשה להשיג את החוויה הזו. כשזה מגיע למין, נשים נוטות יותר להגיע לאורגזמה.

גברים לרוב אינם מרוצים מכמות האורגזמות שהם יכולים להשיג. זה נובע ממספר גורמים כמו היעדר גירוי מיני, חרדה מינית, או פשוט אי ידיעה כיצד להגיע לאורגזמה.

בהקשר של ירידה באורגזמה הגברית, אנחנו יכולים רק לומר שזה נושא רגיש מאוד וצריך להתייחס אליו בזהירות. באופן כללי, נושא האורגזמה הגברית הוא לא משהו שקל לדבר עליו. זה גם נושא ששנוי במחלוקת כבר הרבה מאוד זמן.

לסיכום:

גברים צריכים ללמוד ליהנות ממין, כמו גם נשים, כדי להרגיש טוב יותר לגבי המיניות שלהם. אם הם יכולים, הם ייהנו יותר ממין כי הם לא ידאגו להחמיץ אורגזמות או לא להיות מסוגלים להשיג אותם יותר.

גברים צריכים ללמוד ליהנות ממין, כמו גם נשים, כדי להרגיש טוב יותר לגבי המיניות שלהם. אם הם יכולים, הם ייהנו יותר ממין כי הם לא ידאגו להחמיץ אורגזמות או לא להיות מסוגלים להשיג אותם יותר. למרבה הצער, סקס מוצג לעתים קרובות כבעיה גברית.

אין צורך להיכנע לכך – יש דרכים לטפל בזה, החל ממטפל מיני, ועד לחוויות והתנסויות חדשות עם עצמכם. אל תפחדו להכיר את עצמכם בפן המיני. אורגזמות זה דבר נהדר, תיהנו מכל רגע!

>למידע נוסף ודרכי טיפול בקרו באתר של יניר טל פסיכותרפיסט