ההורים שלכם כבר יותר מבוגרים? אתם מבינים שהם זקוקים ליותר ויותר עזרה ותוהים מה תוכלו לעשות בנידון? חשוב להבין: אתם לא יכולים לטפל בהם לבד. יש שתי אפשרויות עיקריות שקיימות בתחום הזה, והן: בית אבות עם מחלקה סיעודית מול שירות סיעודי פרטי. אם אתם מתלבטים בין שתי האופציות האלה, אתם לא לבד. זה קורה לרוב האנשים שמבינים שההורים שלהם זקוקים לעזרה. חשוב להבין שבית אבות יכול להתאים במצב שבו ההורים עדיין מתפקדים ברמה מסוימת, אלא אם כן אתם מעבירים אותם לבית אבות שיש בו מחלקה סיעודית. 

 

שירות סיעוד פרטי לכל הגילאים 

 

לעומת בית אבות, הרי שהאפשרות של שירותי סיעוד פרטי יכולה להתאים לכל הגילאים. אומנם רובנו חושבים בעיקר על אנשים מבוגרים שזקוקים לשירות כזה, אך בפועל, יש גם צעירים שזקוקים לתמיכה ולשירות סיעודי פרטי. מעבר לכל אלה, אנחנו רואים שכאשר האדם גר בביתו ובבת אחת מצבו מתדרדר, פעמים רבות הבחירה תהיה באפשרות של שירותי סיעוד פרטיים באתר רום גני זהב. כך נוכל לחסוך לו את המעבר ואת ההסתגלות לבית אבות, כך שברור מדוע רצוי לשקול בכובד ראש את שתי האפשרויות האלה. 

 

מה משתלם יותר כלכלית? 

 

קשה לענות על השאלה הזאת, כי תלוי באיזה בית אבות אתם בוחרים או לאיזה חברה שמציעה שירות סיעוד פרטי חשבתם לפנות. בנוסף, זה גם תלוי בתדירות של השירות שבו אתם מעוניינים עבור ההורים שלכם. מה שבטוח זה שלא מדובר על שירות זול, אך מצד שני, יש גם דרכים שונות לקבל מימון או לפחות חלק מהמימון עבור שירות כזה. להורים שלכם מגיע לקבל את הטיפול הכי טוב שאפשר. לכן, אם שמתם לב שהמצב שלהם מתחיל להתדרדר, רצוי לבחור עבורם עוד היום את הפתרון הנכון והטוב ביותר.