מעצבים חדר ילדים לבנים? קבלו כמה טיפים מנצחים

אין ספק כי אחד הדברים היותר מרגשים הוא עיצוב חדר ילדים מחדש, הן עבורנו ההורים, אבל בעיקר עבור הילד. אם גם אתם נמצאים בתהליך של עיצוב חדר ילדים לבנים ומתכננים להעביר את הבן או הבנים שלכם לחדר חדש, הנה כמה טיפים מנצחים ששווה לכם לאמץ!

התייחסו לגיל הילד עכשיו וגם לעתיד

עיצוב חדר ילדים זה לא משהו שאנחנו עושים בכל יום, לכן כדאי לשים דגש על גיל הילד שלכם ולעצב אותו באופן כזה שיתאים לו גם לעכשיו וגם לשנים הבאות. שימוש דגש על בחירת קונספט מתאים ולא משהו ילדותי מדי, בחרו רהיטים מודולריים או כאלה שלא עולים יותר מדי כסף ואפשר לשנות בכל עת. אם הילד קטן או אפילו עדיין תינוק, ניתן לבחור באביזרים שמתאימים כמו כריות, שטיח, מדבקת שעון ומנורת לילה ובכל כמה שנים להחליף רק אותם. גם בבחירת המיטה והארון כדאי לשים דגש על משהו שיתאים לאורך זמן או משהו שניתן לשנותו

בחרו קונספט שהילד שלכם מתחבר אליו

תשאלו את עצמכם ובמידת האפשר גם את הילד מה הוא אוהב, למה הוא מתחבר? האם יש לכם ילד שאוהב לבלות בחוף הים או כזה שגיבורי על מלווים אותו בכל דקה במהלך היום? האם הילד שלכם חובב הארי פוטר ומחשיב עצמו לתולעת ספריםאו שאולי הוא בכלל טבח צעיר. לפי התשוקות והאהבות של הילד תוכלו לעצב את החדר.

ערבו אותו כמה שניתן

אפשרו לילד לבחור צבעים, קונספט, רהיטים וגם אביזרים כמו למשל מדבקות קיר לנוער. כמובן שלא חייבים שהוא יבחר כל דבר בחדר אבל מספיק שתתנו לו להיות מעורב בחלק מהתהליך הוא ירגיש הרבה יותר נוח לעבור, זה יעלה לו את הביטחון ויתרום לפיתוח העצמאות והמשחק שלו בחדר עצמו.