רוצים לדעת עוד על הזמנת בוצ'ר עם תמונה אישית? כאן תמצאו תשובות לכל השאלות הנפוצות. אנו נסביר איך בוחרים תמונה, באיזה גודל של בוצ'ר כדאי לבחור, איך כדאי לרחוץ את הבוצ'ר ועוד. חריטה על עץ מתבצעת בעזרת ציוד טכנולוגי חדיש שמבטיח דיוק מקסימלי. שליחת ההזמנות מתבצעת אונליין בזמן שלכם. אתם יכולים לשלוח את ההזמנה באמצע הלילה וגם בשעת בוקר לפי העדפה שלכם. אם בחרתם כבר תמונה או הקדשה, ההזמנה כולה תתבצע בתוך מספר דקות. 

איך נראה בוצ'ר עם תמונה?

אם מעולם לא ראיתם מולכם בוצ'ר עם תמונה נסביר שזהו קרש חיתוך עשוי עץ מלא שאפשר להזמין בכמה מידות. את התמונה חורטים על העץ בגוון של חום כהה עד שחור. התמונה מוצגת על הבוצ'ר כאלמנט ציורי. חשוב להבהיר שמדובר בחריטה ולא בהדפסת תמונה מדויקת. כדאי לבחור בתמונות פנים ברורות או בתמונה של פנים ופלג גוף עליון. תמונות גוף מלאות או כל תמונה בה האובייקטים מצולמים מרחוק פחות מתאימה לחריטה. 

איזה בוצ'ר כדאי לבחור?

ההבדלים בין הבוצ'רים באים לידי ביטוי במידות (אורך, רוחב, עובי), בחומר הגלם (סוג העץ), בצורה ובצבע. אם אתם מעוניינים בבוצ'ר שמשמש להגשת מנת בשר אישית תבחרו בבוצ'ר קטן. כאשר מדובר בבוצ'ר שעתיד לשמש קרש חיתוך ראשי להכנת ארוחות משפחתיות, תבחרו במידה גדולה. על הקרש להיות עשוי עץ מלא איכותי ועמיד. סוג העץ משפיע גם על הגוון. רוב השפים מעדיפים לעבוד עם בוצ'ר בצורה מלבנית. בעבור הגשה אפשר לבחור גם בבוצ'ר מעוגל. שטיפה של הבוצ'ר מתבצעת ידנית עם מים וסבון, שטיפה במדיח אינה מומלצת כלל. 

רוצים להזמין יחד עם הבוצ'ר גם סכין? אפשר וכדאי להוסיף חריטה גם לסכין שף. הקפידו לבחור סכין שף איכותית שתהפוך לפריט שימושי ואהוב. בקרו באתר La Torta ורכשו לכם את הדגם שמוצא חן בעינכם ומתאים עבורכם.