הדברת פשפש המיטה היא גישה יזומה לחסל את היצורים הקטנים האלה שמסוגלים לגרום נזק רב. פשפש המיטה הוא חרקים קטנים חסרי כנפיים הניזונים מדם אנושי. הם ליליים ומתחבאים בסדקים ובנקיקי המזרן במהלך היום. יש להם צורה שטוחה וסגלגלה ויכולים להיות קטנים מאוד מחזור החיים של פשפש המיטה הוא כחודשיים, כאשר מבוגרים חיים כשנה. נקבת פשפש המיטה יכולה להטיל מאות ביצים במהלך חייה, שאיתן היא לא צריכה להזדווג כדי לייצר ביצים. הביצים בוקעות תוך 10 ימים, והנימפות עוברות חמש הפרות לפני שהן מגיעות לבגרות. קשה לשלוט על פשפשי המיטה מכיוון שהם מסתירים כל כך טובים שהם יכולים לחיות בסדקים ברוחב של מילימטר אחד.

הדברת פשפשים על ידי ריסוס

הדברת פשפש המיטה היא נושא חשוב שאסור להתעלם ממנו על ידי כל בעל בית. עדיף להשתמש בתרסיסים מכיוון שהם חסכוניים יותר משיטות אחרות ופועלים היטב על נגיעות חדשות וישנות של פשפש המיטה כאחד. פשפש המיטה הוא מזיק שיכול להיות קשה לשלוט בו. הם חיים בסדקים של הבית שלך, והנשיכות שלהם עלולות לגרום לפריחה ותגובות אלרגיות. נגיעות פשפש המיטה נפוצות בבתים, בתי מלון, בתי ספר, מקלטים ומקומות ציבוריים אחרים שבהם אנשים ישנים או יושבים לפרקי זמן ארוכים.

ריסוס ע"י הדברה מיכאל ובוריס (בקרו באתר החברה https://zurpestcontrol.co.il) הוא הדרך הנפוצה ביותר להדברת פשפש המיטה מכיוון שהוא יעיל הן נגד פשפשים בוגרים והן נגד הביצים שלהם. ריסוס הוא גם אפשרות טובה אם יש לך זיהום שאינו חמור מדי או נרחב מדי. תרסיסים פועלים על ידי הריגת פשפשים במגע וכן על ידי הפחתת מספר מקומות המסתור העומדים לרשותם. פשפשי המיטה קיימים מאז ימי קדם. התיעוד העתיק ביותר של נגיעות פשפש המיטה מגיע ממצרים בשנת 1000 לפני הספירה. בארצות הברית, פשפש המיטה היה נפוץ לפני מלחמת העולם השנייה, אך מספרם ירד עם שיפור ההיגיינה וההדברה.