5 אביזרים שכל אחד חייב לטיולי קמפינג

טיולי קמפינג הינם טיולים לאנשים שאוהבים את השטח, את הטבע ואת ארץ ישראל היפה. כאשר אנו מדברים על טיול קמפינג בטבע (שיכול להיות אגב גם טיול בחו"ל ללא ספק) הרי שמדובר בטיול שבו ישנים, חיים ומתנהלים בטבע. כלומר, צריך לדאוג לעצמנו לציוד הנדרש על מנת לשרוד את מהלך הטיול בטבע ולהכין את עצמנו מראש עם כל מה שצריך. קראו בהרחבה באתר טולמן ציוד פנאי!

הנה כמה אביזרים ופריטים שחשוב שיהיו אתכם במהלך טיול קמפינג בטבע:

אביזרי שינה

ראשית יהיה עליכם להכין את עצמכם לשינה בשטח. עם כל הכבוד לרצון להיות עצמאיים בשטח ולישון תחת כיפת השמיים, לחוות את החוויה במלוא עוצמתה וכו' – הרי שאתם רוצים לכל הפחות אוהל ושק שינה לישון בהם.

אביזרים להדלקת אש

כמובן שכדי לשרוד את הלילות הקרים בטבע, להרחיק בעלי חיים, טורפים ומזיקים שונים, שיהיה לכם אור בלילות החשוכים וכמובן גם כדי לחמם לכם אוכל ומים – חשוב לדאוג לאביזרים להדלקת אש כמו גפרורים, מצית ויש שיגדילו אף וייקחו עמם אבן אש.

ערכת כלי עבודה

כדי להקים אוהל בשטח ובכלל לצרכים שונים כדי להיעזר במגוון כלי עבודה, אולר, פטיש קטן ומגוון כלים חשובים שיקלו עליכם את החיים בטבע.

אביזרי ניווט

המטיילים המודרניים יכולים לקחת אתם סמארטפון ולהיעזר באפליקציות ניווט שונות אולם אלה שרוצים לעשות טיול אולד סקול מה שנקרא יכולים להיעזר במפות ואפילו במצפן כדי לנווט את הדרך. מומלץ לקחת גם פנסים לצורך ניווט לילי.

אוכל ומים

בסופו של דבר אתם מטיילים בטבע וחווים את עוצמת הטבע אולם אין זה אומר שאתם צריכים לגווע ברעב או לצוד חיות בשטח ולצלות אותן על האש. קחו אתכם מספיק אוכל ומים למהלך הטיול. דאגו למלא את הבקבוקים בכל התחנות השונות בשטח שאתם עושים עצירות באזורים בנויים או סמוכים.

> קראו גם על מעשנות פחמים!