סנדלים לנשים – איך תבחרי את מה שמתאים לך?

החלטת ללכת על סנדלים, תרתי משמע? מעולה. החלטה נבונה בהחלט. לא בא לך יותר להזיע בקיץ, את רוצה 'להרגיש' את הרגל שלך ולא לחנוק אותה בתוך נעל סגורה, אנחנו ממש בעד. אבל מה, כמו כל סוג של נעל, גם בבחירת סנדלים את חייבת לבחור באלה המתאימות לך ביותר.

לפניך מספר טיפים כיצד לבחור את הסנדלים שהכי מתאימות לך!

אם לא מודדים לא קונים

דבר ראשון וחשוב ביותר הוא מדידה. לא קונים סנדלים לנשים לפני שמודדים אותן בחנות ומוודאים כי אכן מדובר בכאלה שיושבות טוב על הרגל וניתן להתהלך איתן בנוחות. למען האמת, מדובר בנקודה שנכונה ברכישת כל סוגי הנעליים ולאו דווקא בסנדלים. אם אין לך אפשרות למדוד, פשוט אל תקני.

התאימי את העיצוב לטעם שלך

בעת רכישת סנדלים היצמדי לטעם העיצובי שלך ולמה שאת אוהבת. אל תתפתי לרכוש סנדלים שאת לא אוהבת רק בשל העובדה כי מדובר במשהו אופנתי. זה לא ילך. כלומר, את לא תלכי איתם. לא תנעלי אותן והן סתם ישכבו לך במגירה כמו אבן שאין לה הופכין.

אם תוכלי למצוא סנדלים אופנתיות שאת גם אוהבת, מה טוב. אך אם לא, פשוט תלכי לפי הטעם שלך ורכשי סנדלים שבטוח יבואו לשימוש.

עם עקב או בלי עקב – תלוי מה את אוהבת יותר

יש הרבה מאוד דגמים של סנדלים כאשר חלק מהם אלגנטיים יותר ואחרים יותר ספורטיביים. מה שעוד קיים בתחום הסנדלים לנשים הם סנדלי עקב. אם את רוכשת את הסנדלים לאירוע ורוצה להיות גבוהה ומרשימה, תוכלי לבחור בסנדלים עם עקבים, אך אם מדובר בסנדלים ליום יום, תוכלי לבחור בכאלה עם עקב נמוך או ללא עקב כלל.

> מידע מקצועי ומגוון רחב ואיכותי של נעלי נשים ניתן למצוא באתר https://www.grass-shoes.co.il!