מפיצי ריח לבתי מלון – לא תאמינו כמה כסף מושקע בהתאמת ריחות

כולנו אוהבים ריחות נעימים. ריח נעים מעורר בנו תחושות נעימות, ואנשי עסקים מיומנים כבר יודעים כי הצלחה לא מסתמכת אך ורק על מה שלקוח רואה או שומע, אלא גם על חוש הריח. מכאן והלאה כבר ישנה תעשייה שלמה של מפיצי ריח המיועדת גם לבתי מלון שמבינים את הפוטנציאל.

החיוניות של מפיצי ריח במלון

בית מלון הוא מקום רחב ידיים שאליו נכנסים אנשים במהלך היום כולו, ואלמלא היה שימוש במפיצי ריח לבתי מלון , הריחות הקיימים לא בהכרח היו מחמיאים. זה יכול לנבוע מריח של חומרי ניקיון, של חומרים שנמצאים בבריכת מים דקורטיבית או פשוט הריחות של שטיחים ואנשים שלא תמיד נקיים עם ריחות מקלחת רעננים.

איך בכל זאת יוצרים אווירה נעימה לבית מלון, במסדרונות, בקבלה ובכל מקום בו מטיילים הנופשים ועושים את עבודתם נאמנה כל צוות העובדים? על ידי התקנה של מפיצי ריח בנקודות אסטרטגיות חכמות, שמסייעות ליצור בקרה של ריח, והעברה של ריח נעים עם הדגש על ריח ספציפי שאופייני למקום שבו מבקרים.

איזה ריח הכי מתאים למיתוג

האם שמתם לב כי המקום שבו אתם נופשים טורח ליצירה של אווירה מסוימת על ידי שימוש במפיצי ריח עם ריח ספציפי? בדיוק כפי שכוכבי על ומעצבי על אוהבים למתג את עצמם עם ריח ספציפי, כך גם בתי מלון של חברות מסוימות פועלים על מנת למתג את עצמם עם בחירה של ריחות ספציפיים שמדגישים תחושה של נופש ושל יוקרה במקום בו נמצאים הנופשים.

דבר זה מצריך לא מעט השקעה של כסף ומחשבה, עד שמוצאים את תווי הריח הכי רלבנטיים שמעתה והלאה יזכירו לכל נופש את החופשה ואת הרצון לחופש ברגע בו הם נזכרים או אותו מריחים…

> אנשים התעניינו גם במכשירים להפצת ריח בבית