איפה הכי שווה להשקיע בדירות ביוון?

המדינה השכנה הכי שווה שיש לנו, למרות שלא מדובר על מדינה שחולקת איתנו גבולות יבשתיים, היא כמובן יוון. אבל, בשנים האחרונות הישראלים רואים את יוון לא רק כמדינה עם חופים מושלמים ונופים מדהימים. יוון הפכה להיות מדינה עם אפיקי השקעות כלכליים מאוד נחשבים ומעניינים. יותר ויותר אנשי עסקים ומשקעים פרטיים, פונים לבעלי נכסים יווניים על מנת לבצע עסקאות נדל"ן בממדים שונים, בעיקר משום שאפשר למצוא איזון מושלם בין עלות לבין תועלת, בראי עולם השקעות הנדל"ן הישראלי. אבל, רגע לפני שאתם קופצים על השקעת הנדל"ן הבאה שלכם, חשוב להבין את כל היתרונות ואת כל המקומות הכי שווים שקיימים בתחום השקעות נדלן ביוון.

שלושת המיקומים הכי שווים להשקעה ביוון

  1. אתונה – עיר הבירה הכי תוססת באיזור הבלקן, היא גם יעד השקעה מעולה. בעיקר בשל העובדה שקיים ביקוש להשכרת דירות לטווח קצר בקרב תיירים. מה שהופך את התשואה בנכס שלכם להרבה יותר גבוהה.
  2. מיקונוס – האי האקסקלוסיבי, מאפשר לכם הצעות לרכישה של נכסים איכותיים ועצומים, אותם אתם יכולים לנצל לטובת מגורים או חופשות פרטיות. ולחילופין, ניתן להשכיר את הדירות לטובת תיירים שמוכנים להשקיע לא מעט כסף בחופשה אקסקלוסיבית.
  3. כריתים – אי המשפחות האולטימטיבי, היא המקום שבו תוכלו למצוא דירה בעלויות נוחות יחסית ואותה להשכיר לאורך כל חודשי הקיץ.

ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לחשוב עליה

היתרון הכי גדול של השקעה בנדל"ן ביוון, היא העלות. כיום, באיים היוונים יש היצע רחב במיוחד של דירות ביוון איכותיות ונוחות במיוחד, כאשר העלויות הן יחסית זניחות אל מול שוק הנדל"ן המקומי שלנו. כך שאתם ממש רוצים לחשוב על הדרך הכי טובה שלכם למצוא נכס רווחי.