למה מיועד כדור פיזיו?

אימון טוב והתעמלות יעילה ישלבו במקרים רבים ציוד ייעודי. כן, יש פעילויות כושר שניתן לבצע אותם בלי ציוד מיוחד. אבל יש תרגילים מסוימים ותנוחות רצויות שלא נוכל לבצע אותם בלי ציוד הולם. הציוד מאפשר לנו לבצע מתיחות, לדייק בתנוחות ולהפיק תועלת וגם הנאה מהאימון הקבוע שלנו. אחד האביזרים הפופולאריים והשימושיים נקרא בשם כדור פיזיו. מדובר על כדור מיוחד ואהוב שאכן משמש אותנו רבות. והוא עשוי להביא תועלת רבה לכל אחד.

אילו שימושים יש לכדור פיזיו?

  • פילאטיס – בשיעורי פילאטיס ניתן לשלב תרגילים שמתבססים על כדור פיסיו. בעזרת הכדור נוכל להגביה רגל אחת, לשבת ולהעביר משקל וכן הלאה. כדור הפיסיו מכניס לשיעורי פילאטיס עניין והנאה, ומאתגר את המתאמנים.
  • יציבה ושיווי משקלכדור פיזיו פילאטיס מאתגר אותנו מבחינת שיווי משקל ויציבה נכונה. כך שנוכל להיעזר בו בתרגילים שנועדו להשיג את המטרות הללו.
  • מתיחות – מתיחות טובות תמיד יכולות להיות ישימות יותר עם יש לנו אביזרים מתאימים. כדור פיזיו בגודל מתאים יכול לאפשר לנו לבצע מתיחות נכונות ומדויקות.
  • פעילות והנאה – לצד התועלת הבריאותית שהכדור מאפשר לנו, יש לציין את העובדה כי כדורי פיזיו אלו כדורים מהנים במיוחד. ניתן לבצע פעילויות למבוגרים וגם לילדים. לצד הפעילות הדינמית משלבים המון הנאה ושמחה.

כדי להפיק את מלוא התועלת מכדורי הפיזיו צריך להכיר את הכדור ואת אופני השימוש בו. כאשר אנו יודעים מה ניתן לעשות בכדור, ואילו פעולות הוא מאפשר לנו – אכן נצליח ליהנות מהכדור במידה רבה, ולגלות עד כמה יכול ציוד כושר להועיל לנו בחיי היום יום. כל מי שרוצה להשקיע בציוד כושר יודע כי כדור פיזיו הוא אחד הפריטים הראשונים והבסיסיים שניתן להשתמש בו באופנים שונים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.xwear.co.il