יאכטות להשכרה – איך שוכרים יאכטה בצורה נכונה

בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות יותר ויותר ישראלים ובפרט זוגות אשר מבקשים לשכור יאכטות לאירועים שונים מהאתר מרכז השייט. היאכטה משמשת אותה לשייט חד פעמי, בין אם זה בחופי ישראל ובמקרים מסוימים, גם על מנת לחצות את המים הטריטוריאליים של ישראל אל מקומות אחרים. 

ניתן למצוא מקומות שונים ומגוונים בהם ניתן לשכור יאכטות בגדלים שונים. כל אחד יכול לבחור את סוג היאכטה שרלוונטית עבורו על פי הצורך, בין אם זה מבחינת הגודל ובין אם זה מבחינות אחרות שיכולות להשפיע על התפקוד ועל השימוש ביאכטה. 

מן הסתם, בשביל לבחור יאכטה כזו או אחרת, הרי שיש צורך לבחון תחילה לשם מה רוצים להשתמש בה וכמה אנשים אמורים לעשות בה שימוש. יש הבדל בין יאכטה שאמורה לשמש זוג לאירוע רומנטי לבין בני משפחה או חברים שרוצים להשתמש ביאכטה לצורך מסיבה או שייט משותף. 

לפני שנסביר כיצד שוכרים יאכטה בצורה נכונה, חשוב להבהיר כאן עוד נקודה, תהליך ההשכרה חשוב לא פחות, כלומר, היאכטה כשלעצמה היא העיקר אך גם השירות מסביב הוא משמעותי . 

איך שוכרים יאכטה בצורה נכונה

ראשית, יש לבחון את המקומות שמציעים יאכטות להשכרה, לבחון מה בדיוק הם מספקים ללקוחות, אילו יאכטות הם יכולים להציע לנו, לכמה זמן, מה נדרש מאיתנו לצורך ההשכרה וכמה זה יכול לעלות לנו. 

שנית, יש לתכנן היטב את האירוע באופנים שונים. בין אם זה מבחינת זמן, בין אם זה מבחינת מסלול, מזון וכן כמות אנשים שאמורה לעלות על היאכטה. חשוב להקפיד על כך שהשייט יהיה במועד רלוונטי מבחינת מזג אוויר. 

שלישי, יהיה נכון לוודא מה האקסטרה שהמקום מספק לנו, בין אם זה מבחינה ארוחה, או דברים אחרים.