טסים לדובאי? זה מה שאתם צריכים לדעת על מיסוי בדובאי

הסכם השלום עם איחוד האמירויות בתקופה האחרונה הביא עמו רצון עז של לא מעט ישראלים לנפוש באחד מהאתרים היפים ביותר בתבל. האפשרות אשר נפתחה לפני מספר שבועות בודדים ועתידה להיפתח באופן ממשי לאחר תקופה תפרוץ נגיף הקורונה, גורמת לישראלים רבים להתחיל לחפש את בית המלון המתאים ביותר עבור הצרכים והרצונות שלהם בדובאי. אז במידה וגם אתם רוצים לטוס לדובאי, חשוב שתכירו כמה פרטים חשובים שיסייעו לכם לעשות זאת נכון ולשלם את המחירים הנוחים ביותר. ראשית חשוב להדגיש ולומר כי מעבר לענייני התשלום או מיסוי בינלאומי, ישנם גם קודים חברתיים והתנהגותיים שכדאי שתכירו. 

 

כל מה שחשוב להכיר לפני הטיסה לדובאי

 

בין כלל המוסכמות החברתיות השונות, חשוב לנהוג בכבוד לכל אדם, אסור להשתתות ברחובות עיר, עבירות סמים נחשבות לחמורות ביותר וכן, אם גורמי אכיפה מבקשים את הזדהותכם, אל לכם לסרב, נהגו בכבוד והציגו את כל הפרטים שמבקשים מכם להציג. צחקוק, חוסר כבוד, צילום השוטרים או אי שיתוף פעולה לא יתקבלו בעין יפה בלשון המעטה. כמו כן חשוב להדגיש ולומר כי צריך ללכת ברחובות בלבוש מכבד. כלומר, יציאה מהים או הבריכה עם בגד ים לרחבי העיר לא תתקבל בברכה. אך מעבר לעיניינים החברתיים, ישנם גם ענייני מיסוי וכלכלה שכדאי שתכירו. 

 

הכירו את כל הדגשים הכלכליים

לפני שאתם מתכננים לטוס לדובאי קיימת חשיבות רבה לבדוק היטב את כל נושאי המיסוי והכלכלה השונים. חשוב לדעת כי רכישת מוצרים בדובאי תחייב את הרוכשים בכ 5% מע"מ עליהם ניתן יהיה להזדכות לאחר מכן. כמו כן חשוב להכיר את עינייני המיסוי והויזה על מנת לשהות שם ללא הפתעות לא נעימות ותקלות מיותרות. קראו מידע נוסף על מיסוי בדובאי באתר של איתן אסנפי.