ד"ר קובי שגיא – האם יש טיפול טבעי בהרטבת לילה?

הטיפול הטבעי הנכון ביותר הוא השימוש במכשיר THERAPEE, אשר מסדיר את נושא ההרטבה הלילית אצל ילדים בדרך טבעית משתף ד"ר קובי שגיא

מכשיר THERAPEE

מכשיר זה תוכנן  לאחר מחקרים רוחביים על כל נושא ההרטבה הלילית אצל ילדים, דפוסי ההתנהלות שלהם, השינה העמוקה שלהם בלילות וגורמים רבים נוספים, כדי להתחקות על מהותה של הבעיה והדרכים הטבעיות המומלצות, כדי שהרטבה זו תיפסק. 

מכשיר זה השיג תוצאות חיוביות אצל עשרות אלפי ילדים בישראל ובמדינות נוספות בעולם ויצר מצב שהילדים למדו כיצד להתאפק, להשתמש ברפלקס זה באמצעות תרגול של השרירים הטבעתיים.

שלילת בעיות רפואיות אצל ילדים 

רופאי הילדים מבצעים בשלב הראשון בדיקות פיזיולוגיות מקיפות כדי לשלול בעיות כמו זיהומים בדרכי השתן, בעיות ספציפיות בעמוד השדרה ובעיה אפילפטית. אם מסתבר שהילד בריא וכל הבדיקות הרפואיות תקינות, מדובר בצורך להסתגל לצורך הפיזיולוגי. זהו דפוס התנהלות אשר נרכש עם הזמן והשימוש במכשיר THERAPEE מסייע לכך מאד מסביר ד"ר קובי שגיא

אופן השימוש במכשיר הטבעי

מכשיר זה ממוקם מתחת לסדין ולכן הילד אינו חדש בו כלל. הוא יודע מקיומו ומבין בהתאם לגילו את המטרה שלו, אך בזמן ההירדמות והשינה הוא לא חש במרבד או בחיבור ולכן דבר זה אינו מפריע לו כלל.

סיבות לבעיות הרטבה ליליות 

ההרטבה הלילית נובעת בדרך כלל מהעובדה שהילדים ישנים שינה מאד עמוקה ולכן המוח אינו מתריע על כך שיש שתן. זו הסיבה שהילד מצד אחד אינו מתעורר ומצד שני אינו מפעיל את השרירים הטבעתיים כדי למנוע את הוצאת השתן.

עם השימוש במכשיר וביצוע התרגילים מסכם ד"ר קובי שגיא, הנושא חודר לאט לאט לרבדים הפנימיים והילד מסגל דפוסי התנהלות חדשים, אשר בעזרתם הוא קם בלילה לשירותים.