משרד רואה חשבון בזכרון יעקב – איך לבחור את הכי טוב?

כל עסק גדול באזור זכרון יעקב חייב שירותי ראיית חשבון. נשאלת השאלה איך לבחור את הטוב ביותר. יש לעשות זאת על פי המלצות של חברים בעלי עסקים הסומכים על דעתם. בנוסף, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט שלו. במידה והוא מושקע וידידותי למשתמש, אזי יש להניח שרואה החשבון מכיר היטב את עבודתו, אוהב אותה, משקיע בה ובלקוחותיו והסיכוי לקבל שירות טוב ממנו הינו גבוה. לאחר מכן, יש לשוחח עימו, לקיים פגישה ולראות שקיימת הבנה הדדית ושהוא מכיר את התחום בו העסק פועל. גם הכימיה מולו חשובה. מכאן תהיה הדרך קצרה להתקשרות עימו.

שירותים מקצועיים

שירותיו של רואה חשבון בזכרון יעקב כוללים הנהלת חשבונות אונליין, גיוס הון ואשראי, ניהול כספים ומיקור חוץ ושירותי הנ"ח, שכר וביקורת. בפועל הוא מכין תלושי שכר, עורך דו"חות חודשיים לתשלומי מע"מ, ביטוח לאומי, מקדמות מס הכנסה ואחרים נדרשים לרשויות, בנוסף מכין דו"חות רבעוניים ושנתיים, מדווח לרשויות, מייצג מולם ועוד. את כל אלו ועוד הוא מבצע באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות מקצועית המבצעת את כל המשימות במהירות וללא שגיאות. היא מאפשרת מעקב אחר תיאומי מס, ביקורת שוטפת, ועוד.

ייעוץ בנושא מיסוי

אחד האלמנטים החשובים בפעילותו של רואה חשבון הוא נושא המיסוי. החוק מאפשר לכל בעל עסק ועצמאי להפריש כספים לפנסיה, לביטוחי מנהלים, לקרנות השתלמות ועוד. קיימות תקנות בנושא והכרתן מאפשרת תכנון מס לקראת סוף שנת המס. רואה חשבון שגיא משעלי יכול לייעץ רבות בנושאים אלו כאשר המטרה הסופית היא לנצל את ההוצאות האלו על מנת לשלם את המס המופחת ביותר שהחוק מתיר. קיימים חוקים נוספים לגבי השקעות כספים, רכישות של נכסים, מיזוגים ועוד וגם כאן ייעוץ רלוונטי מועיל רבות.