איך לבחור נכון עורך דין להסכם ממון?

הסכם ממון הוא דבר חשוב מאוד כיום הן עבור זוגות נשואים והן עבור זוגות ידועים בציבור. על אף שלא מעט זוגות מתקשים לחשוב על ההסכם המדובר שכן, מדובר על הסכם שהמטרה שלו היא להסדיר עניינים שונים במקרה של פרידה בין בני הזוג, הרי שמדובר על הסכם חשוב שבמקרה הצורך יאפשר לכם להתבסס על ההסכם דאז מבלי שיהיה לכם צורך להגיע להבנות משותפות הנוגעות לסוגיות שונות לרבות חלוקת הרכוש בין בני הזוג, דבר שיכול להיות קשה מאוד ולהגיע למאבקים משפטיים מכוערים וארוכים.

מהו הסכם ממון ולמה הוא חשוב?

הסכם ממון הוא ללא ספק הסכם חשוב מאוד. מדובר על הסכם אשר מסדיר את כל הסוגיות בעיקר אלה שנוגעות בתחום של הממון בין בני הזוג במקרה של פרידה. ההסכם מגן על הזכויות הכלכליות של כל אחד מהצדדים ומביא את ההסכמות בין שני הצדדים אודות חלוקת כסף ורכוש ביניהם במידה והם מגיעים למצב של פרידה או גירושין. ההסכם המדובר אמנם כרוך באי נוחות שכן, כאשר זוגות עורכים אותו לא פעם הם לפני חתונה או לפני מעבר להתגורר יחד ולנהל משק בית משותף ועל כן לא קל להם לחשוב על מצב של פרידה. קראו בהרחבה על הסכם ממון לפני החתונה!

יחד עם זאת, ההסכם המדובר יסייע לכם במקרה של פרידה להתנהל בצורה נוחה וקלה על ידי חלוקת הרכוש שלכם ומימוש ההסכמות שהגעתם אליהם בהסכם בצורה קלה ונוחה מבלי שתדרשו להגיע למאבקים כלשהם.

כיצד בוחרים עורך דין להסכם ממון?

הסכם ממון חותמים כמובן בנוכחות עורך דין שגם עורך אותו בצורה הנכונה ומעניק לו את התוקף החוקי. לכן, בכדי שהסכם ממון יתבצע בצורה הטובה ביותר וישמור על הזכויות של כל אחד מבני הזוג, יש צורך לבחור עורך דין הסכם ממון מקצועי, מנוסה ומיומן, בעל ותק, מוניטין והמלצות.