בשביל מי מתאים כרטים סים לגלישה בחו"ל?

בין אם אתם מאלה שיוצאים לחו"ל באופן מאורגן או מאלה שיוצאים לחו"ל באופן ספונטני, חשוב מאוד שתדעו מהם הדברים שעליכם לקחת איתכם לשם. יש דבר אחד שיש לשים עליו דגש כאשר אתם נוסעים לחו"ל וזה כרטיס סים לגלישה בחו"ל.

בשביל מי מתאים כרטים סים לגלישה בחו"ל?

אנשים רבים יוצאים לחו"ל במהלך כל השנה. יש את המטיילים של אחרי הצבא וכמובן כל האחרים ביניהם אנשי עסקים רבים ומשפחות שלמות. לאלו שיוצאים לטייל בחו"ל, תתאים חבילת סלולר איכותית אשר תספק את הסים הגמיש ביותר לשימוש.

כך תטיילו בחו"ל ללא בעיות גלישה

כולכם וודאי מדברים וגולשים ברשתות הישראליות כגון: פרטנר, גולן טלקום, הוט מובייל, סלקום, 012 מובייל וכו'. כאשר אתם נמצאים בחו"ל, לרשתות הישראליות אין שם אנטנות, והן עושות הסכמים עם רשתות סלולר אחרות בחו"ל, כך שתתחברו אליהן שם ותוכלו להתקשר לארץ.

בגלל שחברת הסלולר הישראלית שלכם משלמת לחברות בחו"ל כדי שתחבר אתכם איתן, היא גובה מכם סכום לא קטן על שירות זה, כך אתם נותרים עם שיחות וגלישה אינטרנטית מחו"ל כשאתם בנוסף, נשארים עם חברת הסלולר שלכם.

> קראו גם https://world8.co.il/a-few-things-you-didnt-know-about-a-web-only-international-sim-card

כיצד להישאר מחוברים לסלולר בחו"ל?

במהלך טיול שעשיתי לאחרונה, ביליתי שבועיים בביקור בפריס ונסעתי בעמק הלואר. כדי להישאר מחובר ללפטופ שלי, החלטתי לנסות אסטרטגיה אחרת ולקנות כרטיס SIM בחו"ל.

במקום לרכוש חבילת בסך 30 דולר, קניתי כרטיסי SIM בפריז מחברת סלולר צרפתית תמורת 5 יורו. ברגע שהכנסתי את הסים לטלפון שלי, השתמשתי בסמרטפון שלי כמו שהיה בדרך כלל, למרות שחייגתי לחבריי ולבני משפחתי עם מספר טלפון צרפתי. זה רק מראה כמה חשוב לחפש את הסים המשתלם ביותר לחו"ל

לרכוש כרטיס סים בחו"ל?

יש יתרון קטן לאנשים שרוכשים כרטיס סים דווקא בחו"ל באתר World8. זה מקנה להם שקט מחברת האם, כך שלא יהיו זקוקים להשאיר אצלה את פרטי האשראי. דבר זה נותן סוג של שקט מסוים לרוכשים כרטיס דווקא בחו"ל. כל או כל, חפשו את הדיל המשתלם ביותר עבורכם.