מה העונש על נהיגה בשכרות והאם ניתן להקל אותו?

נהיגה בשכרות נחשבת לאחת עבירות התנועה החמורות ביותר. והעונש – בהתאם. נהג שנתפס נוהג בשכרות עומד לעבור ענישה מורכבת שנועדה להרתיע אותו מלחזור על מעשה כזה בשנית. אך יש במקרים רבים אפשרות להקל על העונש, זאת בעזרת עורך דין לנהיגה בשכרות!

כיצד הוא יכול להועיל? כאשר נהג נתפס ומקבל דו"ח הוא עומד לעבור חקירה ובירור עומק כדי לבדוק מה בדיוק עשה ועד כמה חמורים מעשיו.

חקירה בהדרכת עורך דין

חשוב להבין כי כל מי שעומד לעבור חקירה צריך לדעת מה עונים ואיך, זאת כדי למנוע מצב בו הנהג מפליל את עצמו במו פיו ומחמיר את המעשה שלו בעיני החוקרים. בעזרת עורך דין תעבורה יכול כל נהג להבין מה עליו לעשות וכיצד הוא יכול לפעול חכם יותר לטובת המסקנות שיוחלטו בגינו. כך שאם אתם עומדים במצב כזה אין זה נכון ללכת בביטחון ובעצמכם ולנסות לשנות את רוע הגזירה.

מה שכן נכון ומומלץ זה לפנות אל עורך דין מנוסה שיש לו מומחיות בנושאי נהיגה ועמידה לדין בגין שכרות. הוא יכול לסייע לנהג השיכור שנתפס ולפעול למען יופחת העונש שיוטל עליו בסופו של דבר בגין המקרה.

להטיל את התפקיד בידי מי שהוכיח את עצמו

כדי לצלוח את התהליך בשלום ובמהירות נכון לברר על עורכת דין דנה דוד, אשת מקצוע מנוסה בתחום הקלת עונש לנהגים שנהגו בשכרות. הסיפורים הללו יוכיחו כי הוא יודע איך להוביל תהליך כזה וכיצד להקטין את חומרת העבירה בעיני החוקרים והשופטים. מסתבר כי התועלת עתידה להיות גדולה ונכון לבחור בשימת לב את עורך הדין שילווה אתכם עבור הצורך הזה. אל תתפשרו!