מהי תודעת שפע ואיפה זה פוגש אותך?

תודעת שפע היא האופן שבו אנשים מתייחסים לנושא הכסף בחיים שלהם, אבל היא גם הרבה יותר מזה. היא נוגעת באופן שבו אתם מתייחסים לעצמכם, לסביבה שלכם ולכל מה שאתם חושבים, אומרים ועושים. אז איך נראית תודעת השפע שלכם?

מהי תודעת שפע?

תודעת שפע מתבטאת בכל דרך שבה אתם בוחרים להתנהל לאורך היומיום שלכם – נושמים, מדברים, חושבים, מתנהגים מתוך תחושת שפע. אז גם קל יותר לשפע להפוך להיות חלק מהחיים שלכם. אתם הופכים מגנטים לשפע, מפתחים יכולת להבחין בהזדמנויות, כי אתם מסתכלים על החיים בצורה אחרת.

לחיות מתוך שפע

  1. להאמין בשפע – כדי להכניס שפע לחיים שלכם, אתם יכולים להתחיל באימוץ של אמונות ומחשבות מושכות שפע – מגיע לכם שפע. העולם מלא בשפע ואתם יכולים לקבל חלק ממנו. קראו בהרחבה על הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר!
  2. לשדר שפע – השלב הבא הוא לאמץ שפת גוף ויציבה שמשדרת שפע. הסתכלו על אנשים עשירים, מפורסמים ומצליחים – כיצד הם עומדים, מתנועעים, מדברים? האם זה משהו שמדבר אליכם? נסו לחקות אותם. ובדקו איך זה מרגיש.
  3. לדבר שפע – שימו לב למילים שאתם בוחרים. הקפידו להשתמש במילים וביטויים שמחזקים את תודעת השפע שלכם.
  4. להתנהג בהתאם – תודעת שפע תאפשר לכם לפעול כדי להרוויח מהזדמנויות שנמצאות סביבכם כל הזמן. 
  5. להקיף את עצמכם באנשים שחיים שפע – האם האנשים הקרובים אליכם ביותר מרוויחים כמו שאתם רוצים להרוויח? זכרו שהסביבה משפיעה עליכם אולי יותר מכל דבר אחר. חפשו אחר חברים, שנותנים לכם השראה, שנמצאים במקום אליו אתם רוצים להגיע בעצמכם.

לסיכום

 תודעת שפע היא עניין קצת חמקמק שכדאי לעבוד עליו כדי להשיג אותו במלואו. אז עכשיו כשאתם יודעים ממה מורכבת תודעת שפע, נשאר רק לשאול – מה אתם הולכים לעשות עם זה?