לא יכולים לטוס לטורקיה? יש לכם חמאם טורקי ברחובות!

אין יותר מידיי מה לעשות בנידון, לאורך כל תקופת השתוללות הקורונה בעולם, שדות תעופה נסגרו ואנשים לא היו יכולים לטוס. גם כאן בארץ זה קרה.

משוגעים על חמאם טורקי?

החדשות הטובות הן שחמאם טורקי תוכלו גם למצוא בארץ, למשל במרכז ספא רחובות , לא פחות טוב מזה האורגינאלי, חמאם אותנטי לחלוטין.

סגולותיו של חמאם טורקי

לחמאם הטורקי ברחובות, סגולות רבות, וכיום מקומות רבים בארץ יאפשרו לכם גם ליהנות מחבילות טיפול מפנקות במיוחד.

קרצוף הסולטן

טיפול מפנק במיוחד וייחודי, הוא מתבצע תוך כדי שאתם שוכבים על במה העשויה משיש, חום השיש נע בין שלושים ושמונה ועד ארבעים מעלות.

קיים כאן שילוב של התזת מים הן חמים והן קרים. בנוסף מקרצפים ומעסים את הגוף בעזרת ליפה, בזמן זה יעטפו אתכם בקצף ובסבון. טיפול זה מסייע להמריץ את מחזור הדם, מנקה את הגוף מרעלים, ומסיר את תאי העור המתים.

קרצוף מלחים

זהו אחד הטיפולים המפנקים ביותר של חמאם טורקי ברחובות, המטופל שוכב על במה עשויה משיש, גם כאן מדובר בהתזה של מים חמים וקרים, וקרצוף של הגוף באמצעות ליפה ייחודית המכונה "קסה", כל זאת נעשה כאשר המטופל שוב עטוף בקצף, רב ובסבון. בנוסף לקרצוף זה הנחשב למסורתי, יתווסף גם קרצוף באמצעות פילינג העשוי ממלחים טבעיים ועשירים במינרלים.

קפה טורקי

זהו טיפול חמאם טורקי ברחובות , נעים ומרגיע, פילינג קפה טורקי הינו שיטה ייחודית, באמצעותה ניתן להסיר ולנקות תאים מתים מהעור. הטיפול מתבצע באמצעות תמציות טבעיות העשויות מצמחים, אלה גורמות לריכוך העור וחידוש התאים המתים.

הטיפול הוא מענג, מעורר את כל החושים וממריץ אותם, והדבר הייחודי ביותר בשיטה זו נעוץ בעובדה שבזמן הטיפול תהיו אפופים בריחות קפה משכרים.