תיק לעגלה של Toosh Kids – תיק עם סטייל

אחד הרגעים האהובים ביותר הוא לצאת עם תינוק או תינוקת לטיול, כמה ימים או שבועות לאחר הלידה. אין הורה שלא חש מלא גאווה כאשר הקטנטנים בעגלה ואפשר לטייל, להירגע וליהנות מהנוף. 

תיק לעגלה 

התיק המושלם לעגלה הוא פונקציונלי ונוח במיוחד. המטרה היא למצוא כל פריט אשר נמצא בתוכו בדרך מהירה ויעילה, ללא צורך להפוך את כל תכולת התיק כדי למצוא את המוצץ, החיתול או המפתחות של המכונית והבית.

כאשר קונים תיקים לעגלות עם סטייל אשר הושקעה מחשבה רבה בתהליך הייצור שלהם, מגלים עד כמה הם נוחים לשימוש בכל פעם שיוצאים מהבית.

חשיבה על כל פרט ופרט 

אין חכם כבעל ניסיון ולכן בתכנון תיקי העגלה המצוינים הללו חשבו על נושאים רבים. קיימים בו תאים ייעודיים ולכן קל מאד להניח כל פריט במקום המיועד לו בעת הכנת התיק וקל מאד לשלוף כל מוצר גם כשהתינוק בוכה על הידיים בפארק, כשהוא רעב וצריך למצוא במהירות את סינר ההחתלה או כשפותחים את האוטו וצריך במקביל לדאוג לו למשחק נחמד, כדי שיישב ברצון בכיסא הבטיחות.

תכנון רוחבי יוצר ללא ספק את המוצר האידיאלי אשר משרת את התינוק ואת משפחתו בשנה או השנתיים הראשונות כשהוא בעגלה. באופן טבעי עם הזמן התכולה בתוך התיק משתנה, אך אף על פי כן תמיד קל מאד למצוא את הפריט הנחוץ, אשר מאוחסן בתא שהוכן עבורו.

גם כשהתינוק נמצא בגן או במשפחתון, התיק ממשיך לשרת אותו ונוח מאד לשלוף ממנו בטרם ההחתלה את החיתולים, הבגדים הנקיים, חיתול הפלנל או משטח ההחתלה. 

האיכות יוצאת הדופן והחשיבה הפרקטית, מלווה את התינוק ומשפחתו לאורך כל הדרך.

> בחרו תיקים לאמהות בלינק https://www.toosh-kids.com/a/l/he/collections/mommy-diaper-bag