כך בחירת המצבר הנכון, תציל אתכם מעוגמת נפש

כל בעל רכב יודע כי הוא עלול למצוא את עצמו תקוע לצד הדרך, במידה והמצבר שלו יגמר ברגע הכי לא מתאים. חוק מרפי קובע כי המצבר יגמר דווקא ביום שבו אתם ממהרים לישיבה חשובה בעבודה, או לחילופין, כאשר יש צורך לאסוף את הילדים מהמסגרות. אך כמובן שהדרך היעילה ביותר להימנע מכך, היא באמצעות בחירה במצבר האיכותי והאמין ביותר.

ניתן היום למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של מצברים לרכב, חלקם מגיעים מחברות מוכרות וידועות, ואילו מצברים אחרים נמכרים במחירים זולים משמעותית ומגיעים מחברות אנונימיות. ההמלצה הכללית היא לא לנסות לחסוך באיכות המצבר, מאחר והדבר עלול לעלות לכם ביוקר בהמשך הדרך.

החשיבות של בחירת המצבר הנכון

קודם כל, חשוב להדגיש את החשיבות של מצבר איכותי ואמין, מאחר והוא משפיע על התפקוד של הרכב. המצבר מאפשר להתניע את הרכב, לכן מצבר פחות איכותי עלול לגרום לכם להיתקע בצד הדרך, או לפחות לגרום לתקלות במערכות השונות של הרכב. הרכבים החדשים מבוססים יותר ויותר על מערכות חשמליות, החל מחלונות חשמליים ועד למערכות ניווט לוויני, מערכות מולטימדיה משוכללות, אימובילייזר ועוד.

כל סוג של כשל במצבר גורם להשבתה מוחלטת של הרכב, לכן חשוב לתת על כך את הדעת. כדאי לזכור כי ישנם סימנים מקדימים למצבר שעומד להתרוקן, כמו למשל, קשיי התנעה, ליקויים במערכות החשמליות של הרכב, אורות מחוונים מהבהבים ועוד. אורך החיים הממוצע של רוב המצברים עומד על שנתיים עד ארבע שנים.

ככל שהמצבר יהיה איכותי ואמין יותר, כך הוא יוכל להחזיק מעמד לאורך זמן ולא יפתיע אתכם באמצע הדרך. 

בחירת המצבר האידיאלי ביותר עבורכם

המצבר חייב להתאים לסוג, דגם ושנתון הרכב שלכם, מאחר ומצבר שאינו מתאים עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למערכות החשמליות של הרכב. מעבר לכך, חשוב לבחור במצבר המגיע מחברות מוכרות וידועות, שיבטיחו לכם מצבר אמין ועמיד לאורך זמן.

חברות מסוג זה ידאגו לספק לכם אחריות מלאה על המצבר, מאחר והדבר חיוני לצורך שמירת המוניטין שלהן. חשוב כמובן לבחור במצבר העומד בתקציב שהגדרתם לעצמכם, מאחר ואין שום סיבה לבחור במצבר היקר ביותר בשוק.

ניתן למצוא מצברים אמינים ואיכותיים בקשת רחבה של מחירים באתר סולו מיי קאר! כמו כן, חשוב לתת את הדעת לארץ הייצור של המצבר, מאחר והדבר מעיד על האיכות שלו. יש לבחור במצברים המותאמים לאקלים בארץ, מאחר ומצברים שאינם מותאמים לכך, עלולים להתרוקן מוקדם מהצפוי.